Odpowiedz

ETF w ING - bida z nędzą

Dzień dobry,

chciałbym spytać czy Biuro Maklerskie ING rozważa rozszerzenie swojej oferty dostępu do zagranicznych ETF-ów.

Domy Maklerskie BOŚ, mBank, Pekao SA i Santander oferują ponad 100 EFT a ING... 6 z czego tylko 2 z ekspozycją na rynki zachodzie (S&P 500 i DAX).

Oczywiście rozumiem, że obecnie oferujecie tylko te instrumenty, które dostępne są na GPW ale chyba czas wypłynąć na nieco szersze wody?

 

Pozdrawiam licząc na rzetelną odpowiedź.

Tomasz D.

Odpowiedz
0 Lajków
td2003
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
2
01-06-2019
Wiadomość 1 z 8 (25 679 wyświetleń)

Re.: ETF w ING - bida z nędzą

Dziękuję za opinię.  Jak zauważyłeś obecnie oferujemy rynek polski a więc wszystkie ETFy dostępne na GPW .

Przekazałem Twoje sugestie o "szerszych wodach " do zespołu zarządzającego produktami.

 

Pozdrawiam

Zbigniew Ż

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
ZbigniewZ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
32
6
18-06-2020
Wiadomość 2 z 8 (25 632 wyświetleń)

Re.: ETF w ING - bida z nędzą

Proszę także zasugerować podpięcie konta maklerskiego pod IKE. Z powodu takich braków poważnie rozważam przeniesienie IKE do konkurencji. Obecnie zmuszacie klientów do korzystania z drogich TFI. 

Przemek12
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
3
22-10-2020
Wiadomość 3 z 8 (25 493 wyświetleń)

Re.: ETF w ING - bida z nędzą

Dziękuję za sugestię o IKE , przekazałem do działu produktów.

Pozdrawiam

Zbyszek

Odpowiedz
0 Lajków
ZbigniewZ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
32
6
18-06-2020
Wiadomość 4 z 8 (25 474 wyświetleń)

Re.: ETF w ING - bida z nędzą

Należałoby to jak najprędzej uzupełnić. Poza tym oferta funduszy jak Schroders czy BlackRock tez by się przydała

Feliks
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
4
14-11-2020
Wiadomość 5 z 8 (24 993 wyświetleń)

Re.: ETF w ING - bida z nędzą

Podpinam się pod powyższy post. Z uwagi na brak możliwości inwestycji w ETF'y zagraniczne przenoszę część swoich środków (70%) do innego biura maklerskiego. Szkoda bo prowizje w ING wydają się rozsądne no i zaufanie do marki również ma swoje znaczenie.

ArturIm
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
04-01-2021
Wiadomość 6 z 8 (24 230 wyświetleń)

Re.: ETF w ING - bida z nędzą

Eh... człowiek od jakiegoś czasu sobie inwestuje używając konta maklerskiego w ING (bo i zaufanie do marki i posiadanie konta od lat, więc wygoda) ale chcąc inwestować w bardziej zróżnicowane opcje napotyka się na ścianę Emotikon: Obojętny

ING oczywiście obiecuje i "przesyła dalej" ale nic z tego nie wynika, więc radośnie będzie trzeba się będzie przenieść do konkurencje Emotikon: Obojętny
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
246
90
02-03-2016
Wiadomość 7 z 8 (22 181 wyświetleń)

Re.: ETF w ING - bida z nędzą

@wojciech

 

Udostępniamy ETFy oferowane przez GPW, na ten moment ich lista może nie jest bardzo szeroka, ale systematycznie rośnie: https://www.ing.pl/indywidualni/inwestycje-i-oszczednosci/inwestycje-gieldowe/etf

 

Przykro mi, ale nie mam tu dobrych wiadomości, na razie nie planujemy rozszerzenia tej możliwości o ETFy notowane na zagranicznych rynkach. Mamy nadzieję, że pozostaniesz z nami dla inwestycji na GPW Emotikon: Szczęśliwy 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 8 z 8 (22 113 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Stałe oprocentowanie - negocjacje

Cześć.

Mam kredyt w ING już 6 lat. Po 1. okresie stałych rat zaakceptowałem ofertę na 2. okres. Potem nastąpiła fala obniżek stóp przez NBP i moje stale są dużo za duże względem zmiennych.

 

Czy wciąż IN

...

11-01-2026
Re: Konto dla spółki z o.o. Promocja na start

W tej sprawie prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Biznesu pod numerem 323570024. Infolinia jest dostępna w dni robocze od 8 do 16.

10-01-2026
Konto dla spółki z o.o. Promocja na start

Witam,

Chcę zapytać o możliwość skorzystania z obecnej promocji na start - darmowe konto przez 2 lata dla spółek z o.o. Czy z tej promocji mogą skorzystać firmy, które kiedyś miały konto bankowe w ING ...

10-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy