Jak inwestować

Odpowiedz

Jak wypłacić wolne środki na rachunek osobisty z maklerskeigo?

Wiatm,

 

JTW, nie widze opcji tak jak to było w sidomie zlecenia wypłaty wolnych środków z konta maklerskiego na rachunek bieżący.

 

Proszę o podpowiedź gdzie ta opcja się znajduje.

 

Dziekuje

Odpowiedz
0 Lajków
befree
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-01-2017
Wiadomość 1 z 4 (25 345 wyświetleń)

Re.: Jak wypłacić wolne środki na rachunek osobisty z maklerskeigo?

Pieniądze z konta maklerskiego wypłacisz przez bankowość internetową:

 

  • Moje ING - wybierasz zakładkę Giełda --> wypłać z konta maklerskiego --> przelew zewnętrzny lub wewnętrzny,
  • ING BankOnLIne - wybierasz zakładkę Przelewy --> Przelewy z/na rachunek maklerski.
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (25 275 wyświetleń)

Re.: Jak wypłacić wolne środki na rachunek osobisty z maklerskeigo?

Po sprzedaniu kilku akcji, pojawiły się środki na moim koncie maklerskim. Mogę ich użyć do inwestowania, ale nie mogę ich przelać na swoje konto osobiste. Dlaczego?
Odpowiedz
0 Lajków
Michal33
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-12-2020
Wiadomość 3 z 4 (15 049 wyświetleń)

Re.: Jak wypłacić wolne środki na rachunek osobisty z maklerskeigo?

@Michal33

 

Do wypłaty pieniądze będą dostępne po 2 dniach i wynika to z zasad rozliczania transakcji KDPW. Wcześniej są one należnościami, które możesz wykorzystać do dalszych inwestycji. 

 

Jak kupujesz akcje to ich faktycznym właścicielem też jesteś po 2 dniach i np. nabywasz praw do dywidendy. A sprzedający dopiero po 2 dniach może wypłacić pieniądze jakie od Ciebie otrzymał. I przy sprzedaży wygląda to analogicznie. 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (15 043 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy