Jak inwestować

Odpowiedz

Historia transakcji - dostęp do innych TFI przez ING

Mam mały problem. Próbowałem w ING wyciągnąć sobie plik csv z historią transakcji mojego IKE. Niestety, nie ma takiej możliwości. Mogę tylko wyciągnąć taką historię z konta głównego, z którego wprawdzie idą przelewy do IKE, ale nie o to mi chodzi. Potrzebuje historii transakcji samego IKE (kiedy, po ile i jak dużo jednostek danego funduszu kupiłem). W ramach IKE mam różne fundusze, np. Goldman Sachs albo Investors. Prawdopodobnie więc takie pliki z historią będę mógł dostać tylko od nich. Pytanie jednak, czy jako Klient ING i kupujący w ING ich produkty, będę miał jakąś opcję zalogowania się/założenia konta u nich? Czy ktoś się orientuje? Może już takie pytanie było, może ktoś ma podobne doświadczenia? Niestety ich support w weekend nie pracuje, więc w międzyczasie szukam odpowiedzi tutaj.

Odpowiedz
0 Lajków
Rzodkiew
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-06-2024
Wiadomość 1 z 2 (1 053 wyświetleń)

Re.: Historia transakcji - dostęp do innych TFI przez ING

Sam sobie odpowiem, bo jestem mądrzejszy już po 2 dniach roboczych. Otóż zarówno Goldman Sachs jak i Investors odesłali mnie do ING, abym za pośrednictwem ING złożył wniosek. Problem w tym, że ING mi w tym nie chce pomóc. Super. Czyli decyzję o przeniesieniu IKE i innych funduszy do innego banku należy przyspieszyć.

Odpowiedz
0 Lajków
Rzodkiew
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-06-2024
Wiadomość 2 z 2 (937 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Przelew na Ukrainę

Witam,

 

Chciałbym wykonać przelew na Ukrainę, mam konto w złotówkach (PLN). Odbiorca ostatecznie będzie potrzebował hrywien (UAH).

Jak najlepiej zrobić taki przelew? Na liście obsługiwanych walut w ING

...

17-06-2024
Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

Po kolejnym tygodniu czekania (w sumie już prawie miesiąc od dosłania dokumentów) ING obudziło się z prośbą o nowe zaświadczenia od pracodawcy. Śmiech na sali. Potem pewnie znowu czekałby nas kolejny

...

17-06-2024
Re: Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

Ciekawostka - przed chwilą logowałem się do Mojego ING i prawidłowo zadziałało uzupełnianie nazwy użytkownika oraz hasła. Przy drugiej próbie było również poprawnie. Natomiast w ING Business nadal nie

...

16-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy