Jak inwestować

Odpowiedz

Historia transakcji - dostęp do innych TFI przez ING

Mam mały problem. Próbowałem w ING wyciągnąć sobie plik csv z historią transakcji mojego IKE. Niestety, nie ma takiej możliwości. Mogę tylko wyciągnąć taką historię z konta głównego, z którego wprawdzie idą przelewy do IKE, ale nie o to mi chodzi. Potrzebuje historii transakcji samego IKE (kiedy, po ile i jak dużo jednostek danego funduszu kupiłem). W ramach IKE mam różne fundusze, np. Goldman Sachs albo Investors. Prawdopodobnie więc takie pliki z historią będę mógł dostać tylko od nich. Pytanie jednak, czy jako Klient ING i kupujący w ING ich produkty, będę miał jakąś opcję zalogowania się/założenia konta u nich? Czy ktoś się orientuje? Może już takie pytanie było, może ktoś ma podobne doświadczenia? Niestety ich support w weekend nie pracuje, więc w międzyczasie szukam odpowiedzi tutaj.

Odpowiedz
0 Lajków
Rzodkiew
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
08-06-2024
Wiadomość 1 z 5 (6 062 wyświetleń)

Re.: Historia transakcji - dostęp do innych TFI przez ING

Sam sobie odpowiem, bo jestem mądrzejszy już po 2 dniach roboczych. Otóż zarówno Goldman Sachs jak i Investors odesłali mnie do ING, abym za pośrednictwem ING złożył wniosek. Problem w tym, że ING mi w tym nie chce pomóc. Super. Czyli decyzję o przeniesieniu IKE i innych funduszy do innego banku należy przyspieszyć.

Odpowiedz
0 Lajków
Rzodkiew
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
08-06-2024
Wiadomość 2 z 5 (5 946 wyświetleń)

Re.: Historia transakcji - dostęp do innych TFI przez ING

Jeśli IKE jest zamknięte, to po takie informacje możesz zwrócić się do Goldman Sachs.

Jeśli Twoje IKE nadal jest otwarte, to historię możesz sprawdzić w swojej bankowości. Jeśli w ramach IKE masz kilka funduszy, to powinieneś wejść na poszczególne fundusze osobno i sprawdzić ich historię w ten sposób.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
103
16
14-12-2020
Wiadomość 3 z 5 (3 701 wyświetleń)

Re.: Historia transakcji - dostęp do innych TFI przez ING

Potrzebowałem pliku csv z historią. Nie chodziło mi o sprawdzenie pojedynczej transakcji, tylko wyciągnięcie pliku z historią. Pliku, który jest czymś normalnym i naturalnym w każdym innym banku. W siedmiu innych instytucjach, w których mam kasę i jakieś inwestycje nie miałem problemu, aby taki plik wyciągnąć, ale tylko w ING miałem problem. Co więcej, ING odsyła do GS (i do Investors), a oni odsyłają do ING. Podejrzewam, że nawet nie ma w ING wewnętrznego procesu na takie pytanie jak moje. A ono było banalnie proste. To nie jest poważne, abym nie mógł mieć dostępu do takiej trywialnej rzeczy, jak plik z historią transakcji. To już jednak czas przeszły, już nie potrzebuję. Banku ING też już nie potrzebuję.

Odpowiedz
0 Lajków
Rzodkiew
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
08-06-2024
Wiadomość 4 z 5 (3 685 wyświetleń)

Re.: Historia transakcji - dostęp do innych TFI przez ING

PS.
Ale brawo Pani Elżbieto. Po 13 dniach Pani coś napisała. Może Pani sobie tam odhaczyć, że rozwiązane czy coś.

Odpowiedz
0 Lajków
Rzodkiew
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
08-06-2024
Wiadomość 5 z 5 (3 680 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Usługa DCC za granicą. Kiedy taka opcja z możliwością wyłączenia?

Czy ING przewiduje kiedyś takie udogodnienia, jak zrobiła konkurencja w sprawie wypłat bankomatów za granicą?

https://www.cashless.pl/7708-mbank-blokady-dcc-surcharge-aplikacja

 

06-09-2024
Re.: Konto 13-17 i skan dowodu

Zeskanowany dokument powinien być czytelny, nie może być rozmazany.

06-09-2024
Re.: Ciemne tło apki

Pracujemy nad udostępnieniem ciemnego motywu aplikacji, jednak nie możemy jeszcze określić, kiedy taka opcja będzie dostępna

06-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy