Jak inwestować

Odpowiedz

zlecenie sprzedaży z zabezpieczeniem przed stratą

kupuję akcje, zakładam, że ich wartość w przeciągu najbliższych np. 6 miesięcy wzrośnie do satysfakcjonującego mnie poziomu więc tworzę zlecenie sprzedaży z ustaloną przez mnie ceną. jednocześnie chcę chronić swoją inwestycję przed stratą ale system nie pozwala mi utworzyć zlecenia stop loss bo akcje są już zablokowane. 

jakie zlecenie powinienem utworzyć? ustawienie samego stop lossa w kwocie pomiędzy ceną zakupu a aktualną nie jest rozwiązaniem - równie dobrze zamiast ustawiać takiego stopa mogę dokonać sprzedaży w danym momencie.

Odpowiedz
0 Lajków
pablo_1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
09-04-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 209 wyświetleń)

Re.: zlecenie sprzedaży z zabezpieczeniem przed stratą

Albo wystawiasz zlecenie sprzedaży z wyższą ceną, którą oczekujesz, że tam zrealizujesz zysk albo wystawiasz stoplossa.

Jednego i drugiego nie wystawisz. Najlepiej wystawić stoplossa i jak kurs pójdzie go góry to cyklicznie go podnosić. A jeżeli kurs będzie Cię zadowalał, to anulujesz stopa i wystawisz zwykłą sprzedaż.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (2 162 wyświetleń)

Re.: zlecenie sprzedaży z zabezpieczeniem przed stratą

tak ale jeżeli cena nie dobije do oczekiwanego poziomu np. zabraknie 1 zł i zacznie spadać to nie dość, że nie osiągnę oczekiwanego zysku to jestem narażony na utratę środków bo nie mogę jednocześnie ustawić stoplossa. ustawienie samego stoplossa i podnoszenie jego poprzeczki chroni mnie przed stratą ale nie pozwala na sprzedaż po wyższej cenie jeśli kurs będzie szedł w górę.

chciałbym móc po zakupie ustawić dwa parametry dla zakupionych akcji tj. zlecenie sprzedaży po określonej cenie z jednoczesnym stoplossem tak żeby nie trzeba było śledzić zmieniającej się ceny i zmieniać poziom stoplossa tylko delektować się czasem wolnym.

Odpowiedz
0 Lajków
pablo_1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
09-04-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 154 wyświetleń)

Re.: zlecenie sprzedaży z zabezpieczeniem przed stratą

[ Edytowane ]

Takie narzędzia i jeszcze więcej będziesz miał tutaj: ************

To jest prawdziwa giełda.... Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy

 

Odpowiedz
0 Lajków
anlus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-04-2024
Wiadomość 4 z 4 (602 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy