Jak inwestować

Odpowiedz

Automatyczne anulowanie zlecenia PKC

Witam,

 

Dzisiaj rano złożyłem zlecenie PKC na papiery spółki SimFabric, równo o godzinie 11 zlecenie zostało anulowane bez mojej ingerencji. Jako nowicjusz chciałbym spytać co może być tego przyczyną? Czy czegoś nie rozumiem w zleceniach PKC?

Odpowiedz
0 Lajków
Pelulator
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
17-03-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 194 wyświetleń)

Re.: Automatyczne anulowanie zlecenia PKC

Na tej spółce dzisiaj jeszcze giełda nie puściała transakcji, bo jest zawieszona na górnych widełkach. Jak złożyłeś zlecenie, to system przeliczył ci wartość po górnych widełkach. Giełda rozszerzyła widełki na 4,80 zł i nie starczyło ci pokrycia. Stąd odrzucenie. 

 

Zadzwoń do naszych maklerów pod numer 32 357 00 32. Będą w stanie pomóc Ci bezpośrednio.

DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (2 191 wyświetleń)

Re.: Automatyczne anulowanie zlecenia PKC

Rozumiem, dziękuję za odpowiedź, dodałem środki na konto maklerskie i złożyłem nowe zlecenie

Odpowiedz
0 Lajków
Pelulator
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
17-03-2020
Wiadomość 3 z 3 (2 189 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy