Jak inwestować

Odpowiedz

Automatyczne anulowanie zlecenia PKC

Witam,

 

Dzisiaj rano złożyłem zlecenie PKC na papiery spółki SimFabric, równo o godzinie 11 zlecenie zostało anulowane bez mojej ingerencji. Jako nowicjusz chciałbym spytać co może być tego przyczyną? Czy czegoś nie rozumiem w zleceniach PKC?

Odpowiedz
0 Lajków
Pelulator
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
17-03-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 220 wyświetleń)

Re.: Automatyczne anulowanie zlecenia PKC

Na tej spółce dzisiaj jeszcze giełda nie puściała transakcji, bo jest zawieszona na górnych widełkach. Jak złożyłeś zlecenie, to system przeliczył ci wartość po górnych widełkach. Giełda rozszerzyła widełki na 4,80 zł i nie starczyło ci pokrycia. Stąd odrzucenie. 

 

Zadzwoń do naszych maklerów pod numer 32 357 00 32. Będą w stanie pomóc Ci bezpośrednio.

DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (2 217 wyświetleń)

Re.: Automatyczne anulowanie zlecenia PKC

Rozumiem, dziękuję za odpowiedź, dodałem środki na konto maklerskie i złożyłem nowe zlecenie

Odpowiedz
0 Lajków
Pelulator
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
17-03-2020
Wiadomość 3 z 3 (2 215 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Dzień dobry,

Czy do obliczania RdD do wakacji kredytowych mozna wziąć pod uwage i dodać do obliczeń obowiązkowe ubezpieczenie ochronne które płacę co miesiąc i jest sciągane razem z ratą z mojego konta

...

25-04-2024
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy