Jak inwestować

Odpowiedz

100 zł za regularne inwestowanie

Chciałbym zapytać czy skorzystanie z tej promocji wiąże się z dodatkowymi kosztami. Czy zmienią się jakiekolwiek warunki korzystania z internetowego dostępu do rachunków? Czy wystąpią jakieś miesięczne opłaty za inwestowanie?

Odpowiedz
0 Lajków
Tomasz2010
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-11-2016
Wiadomość 1 z 4 (9 747 wyświetleń)

Re.: 100 zł za regularne inwestowanie

Skorzystanie z promocji 100 zł za regularne inwestowanie, nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. W dalszym ciągu będziesz miał dostęp do bankowości internetowej. Występuje opłata za zarządzanie. Tutaj sprawdzisz szczegóły.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (9 702 wyświetleń)

Re.: 100 zł za regularne inwestowanie

2,65% opłaty za zarządzanie Emotikon: Szczęśliwy

Potrącane oczywiście niezależnie czy fundusz zarobi czy straci.

 

dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
36
04-10-2016
Wiadomość 3 z 4 (9 663 wyświetleń)

Re.: 100 zł za regularne inwestowanie

@dawidt Opłata o której piszesz jest pobierana w przypadku pakietu dynamicznego. W przpadku pakietu umiarkowanego, opłata wynosi 2,20 %, a przy pakiecie ostrożnym - 1 %.
Opłata za zarządzanie pobierana jest bezpośrednio z aktywów Funduszu/Subfunduszu – opłata jest uwzględniona w cenie jednostki uczestnictwa.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 4 z 4 (9 589 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy