Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Październik'20

Tradycyjnie już najbardziej rozgrzewają Was tematy hipoteczne. Bankowość codzienna i kredyty hipoteczne, to najczęściej odwiedzane przez Was wątki na naszej Społeczności. W październiku te wątki miały ponad 100 tysięcy odsłon! A kto był najbardziej aktywny i czynnie działał w naszej społeczności?  Nie przedłużając, czas przedstawić użytkownika miesiąca, który nie tylko wnosił swoje duże zaangażowanie w dyskusje, ale także i pomocną wiedzę, którą chętnie dzielił się z innymi użytkownikami forum. 

 

 

"Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @m365 -  czyli tak w zasadzie przedstawiać go nie trzeba, bo jest tutaj już dobrze znany. Do tego kolejny raz na podium. Gratuluję - zostań tutaj z nami i trzymaj tak dalej!  

 

Drugie miejsce trafia do  @Juleczka1 – okazuje się, że debiutanci potrafią zrobić mocne wejście. Juleczka gratulujemy Emotikon: Szczęśliwy

 

Trzecie miejsce dla @Czlowiek123 - w Społeczności od kilku miesięcy, ale rozkręcił się w swojej tematyce. Tak trzymaj. Gratulacje i powodzenia w kolejnych miesiącach Emotikon: Szczęśliwy

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. Trzymajcie się zdrowo!

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków. Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.