Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Marzec 2021

Choć aura za oknem nie sprzyja - w naszej Społeczności ING jest całkiem gorąco - a to za sprawą rozgrzewających dyskusji! Wasza aktywność w marcu wzrosła o 20% w porównaniu do poprzedniego miesiąca!  Czas więc na comiesięczne podsumowanie. Wiemy już kto był najbardziej zaangażowany w Społeczności ING w marcu. Nie podgrzewamy jeszcze mocniej atmosfery i przechodzimy do sedna!

 

"Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @Karolin_ka - w Społeczności od niedawna, ale takiego początku tylko pozazdrościć - gratulacje i trzymaj tak dalej!

 

Drugie miejsce trafia do @m365 - mocno pozdrawiamy mocnego gracza! Drugie miejsce jakby Ci pasowało - już drugi raz z rzędu Emotikon: Szczęśliwy

 

Trzecie miejsce trafia do  @PawełH - nasz człowiek na podium - gratulacje. 

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. Trzymajcie się zdrowo!

Pozdrawiam,

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków. Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.