Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Marzec'20

Podsumowujemy marzec! Kto był najbardziej aktywnym użytkownikiem Społeczności? Czas na podsumowanie i ogłoszenie Użytkownika Miesiąca. Sprawdź kto nim został!

 

Kwarantanna z pewnością sprzyja rozmowom - widzimy to w statystykach. Ostatni czas dla nikogo nie jest prosty, ale mimo wszystko cieszymy się, że jest miejsce gdzie możemy wymieniać się uwagami, spostrzeżeniami i rozwiązywać codzienne zagwozdki. Fajnie, że jesteście tutaj z nami. A kto okazał się królem tej przestrzeni w marcu?

 

 "Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @Galanel88 - nie trzeba go nikomu przedstawiać i zawsze wnosi do tej przestrzeni bardzo dużo dobrego! Gratulacje i pozdrawiamy Emotikon: Szczęśliwy

 

...drugie miejsce trafia do  @DarekN – można powiedzieć - nasz człowiek! Emotikon: Mrugający W Społeczności od samego jej początku, ale na podium debiutuje. Gratulujemy i trzymaj tak dalej!

 

Trzecie miejsce dla @Konto usunięte - wracasz w wielkim stylu! Gratulacje Emotikon: Szczęśliwy

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. Dajcie znać jak spędzacie kwarantannę.

Dzięki, że jesteście!

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków. Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.