Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Maj'20

Maj za nami i tym samym na blogu Społeczności ING ląduje podsumowanie miesiąca. Wiemy już kto komentował, obserwował i najbardziej angażował się w dyskusje. My nie mamy wątpliwości. Sprawdźcie, kto został użytkownikiem miesiąca w maju! 

 

Cieszymy się, że w tym niecodziennym czasie nie brakuje tutaj rozmów i dyskusji.  Po raz kolejny możemy wyłonić osoby, które w maju najbardziej zaangażowane były w dyskusję w tej przestrzeni. Kto to taki?

 

 "Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @m365 - w naszej społeczności od kwietnia i już korona lidera. Gratulacje i trzymaj tak dalej. Rozgość się tutaj Emotikon: Szczęśliwy

 

...drugie miejsce trafia do  @Galanel88 – są osoby, których tutaj przedstawiać nie trzeba - on jest własnie jedną z nich. Emotikon: Szczęśliwy Gratulacje i cieszymy się, że tutaj jesteś!

 

Trzecie miejsce dla @Enjoy- mocny debiut i od razu podium. Gratulujemy i zostań tutaj na dłużej. Emotikon: Szczęśliwy

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. Trzymajcie się zdrowo!

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków. Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.