Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Maj'18

Maj nas mocno rozpieścił - dwa długie weekendy i do tego piękna pogoda. Mimo, że aura sprzyjała raczej wyjazdom i plenerom, wciąż nasza internetowa przestrzeń tętniła życiem Emotikon: Szczęśliwy Jak to przypada początkiem miesiąca zawsze kroimy tort. Ten Społecznościowy z okazji wyboru Użytkownika Miesiąca Społeczności ING. Kto w maju przejął największy kawałek? Mamy wyniki!

 

Czołówka użytkowników naszej społeczności w ostatnim czasie mocno się przetasowała. Trochę się pozmieniało, ale kilka osób z pewnością nadaje ton tej przestrzeni.
No właśnie, w maju "Użytkownikiem Miesiąca" zostaje @Konto usunięte- gratulujemy - jesteś z nami 3 miesiące i już drugi raz to wyróżnienie należy do Ciebie - jest moc! Emotikon: Mrugający

...drugie miejsce to mocny debiut i należy do @MikiMart- trzymaj tak dalej!

Trzecie miejsce  trafia do @krzysztof1506- jesteś z nami od ponad roku, pierwszy raz na podium. Rozgość się na nim na dłużej Emotikon: Mrugający

 Dzięki, że jesteście!

Joanna

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków.  Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.