Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Luty 2021

Czas na comiesięczne podsumowanie. Wiemy już kto był najbardziej zaangażowany w Społeczności ING w lutym. Sprawdź!

 

"Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @weronika_nika - mocny początek w Społeczności ING i od razu na podium - gratulacje i trzymaj tak dalej!

 

Drugie miejsce trafia do @m365 - brawo! Tworzysz tą społeczność każdego miesiąca, kolejna obecność na podium nie może dziwić. Gratulacje! Emotikon: Szczęśliwy

 

Trzecie miejsce trafia do  @Justy__nka również mocny początek na Społeczności ING - rozgość się i zostań z nami na dłużej. 

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. Trzymajcie się zdrowo!

Pozdrawiam,

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków. Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.

Komentarze