Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Luty'20

Luty za nami! Podsumowujemy więc miniony miesiąc na naszej Społeczności. Co się działo u nas w lutym? Czas na podsumowanie i ogłoszenie Użytkownika Miesiąca. Sprawdź kto nim został!

 

W lutym zarejestrowani użytkownicy spędzili tutaj sporo czasu. Najchętniej rozmawialiście o kredytach hipotecznych, aplikacji mobilnej i bankowości internetowej. Społeczność zebrała prawie 300 tys wyświetleń stron! Do tego przybyło nam 285 nowych użytkowników! A kto dał zauważyć się najbardziej?

 

 "Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @Konto usunięte dobrze już nam znany na podium. Świetny awans od ubiegłego miesiąca. Gratulacje i pozdrawiamy Emotikon: Szczęśliwy

 

...drugie miejsce trafia do  @agnes1 – mocny debiut - tak trzymaj i gratulujemy!

 

Trzecie miejsce dla @broker - również mocny debiut, a to tylko kilka tygodni w naszej społeczności. Masz moc! Gratulacje Emotikon: Szczęśliwy

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. 

Dzięki, że jesteście!

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków. Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.

Komentarze