Re.: Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Grudzień'20

Chociaż nowy rok już na dobre się zadomowił, nie zapominamy o podsumowaniu grudnia. Choć nie był to dla nas prosty miesiąc - czas go podsumować. Wiemy już kto był najbardziej zaangażowany w Społeczności ING w grudniu 2020 roku. Sprawdź!

 

"Użytkownikiem Miesiąca" zostaje  @drobniak - wiemy, że okoliczności rejestracji w Społeczności nie były sprzyjające, ale dziękujemy za merytoryczne dyskusje. Zostań z nami na dłużej

 

Drugie miejsce trafia do @karola130 – rośniesz w siłę! Kolejny raz na podium i coraz wyżej. A co będzie za miesiąc... Emotikon: Mrugający  Trzymaj tak dalej!

 

Trzecie miejsce dla @ZibiBchoć przyciągnął również temat Maklera, mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. 

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. Trzymajcie się zdrowo! Choć te Święta będą inne niż wszystkie, to przecież zawsze chodzi o to samo - wspieranie, docenianie i dzielenie się. Najlepiej dobrym słowem, nawet tym na odległość, bo to najlepszy prezent. Zdrowych i spokojnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! 

 

Pozdrawiam,

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków. Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.

Komentarze
Konto usunięte
‎17-01-2021 01:23

To pozostaje pogratulować kolegom 🥳🥳

Widzę że @JoannaZ w dalszym ciągu u sterów 🥳🥳 również gratuluje.

 

Trochę mi was brakowało 😉

Użytkownik nie istnieje
Menedżer społeczności
‎27-01-2021 16:44

@Konto usunięte - nam Ciebie również Emotikon: Szczęśliwy Nie odchodź Emotikon: Mrugający!!!

JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015