Użytkownik Miesiąca Społeczności ING - Grudzień'19 - wyniki konkursu

Niektórzy jeszcze odpoczywają w przerwie świąteczno-noworocznej, ale my nie zwalniamy. Już dzisiaj czas na podsumowanie Użytkownika Miesiąca grudnia. Z początkiem nowego roku czas na gorące informacje - tym bardziej, że na zwycięzców grudniowego zestawienia czeka nagroda, która z pewnością przyda się na wiosnę. To już ostatnie zestawienie użytkownika miesiąca Społeczności z voucherami od blinkee - czy będą inne tego typu akcje? Nie wykluczamy - stay tuned Emotikon: Mrugający

 

Grudzień to czas, kiedy z pewnością najwięcej czasu spędzamy w gronie rodzinnym. Patrząc na statystyki, można powiedzieć, że nasza Społeczność to zżyta już ze sobą całkiem liczna rodzinka. W grudniu zarejestrowani użytkownicy spędzili tutaj online prawie 180 godzin! Do tego nasza internetowa familia poszerzyła się o nowych użytkowników, których przybyło zdecydowanie więcej niż w listopadzie. Działo się więc, a kto dał zauważyć się najbardziej?

 

 "Użytkownikiem Miesiąca" zostaje @K_S  Brawo Ty! Emotikon: Szczęśliwy Oczekuj niedługo na nagrodę główną - czyli voucher na 100 zł, do wykorzystania na przejazdy elektrycznymi skuterami i hulajnogami blinkee. Bezpiecznej jazdy Emotikon: Szczęśliwy

 

...drugie miejsce trafia do  @Galanel88  – miasto jest Twoje! Kolejny już voucher w wysokości 50 zł do wykorzystania na przejazdy blinkee trafia do Ciebie Emotikon: Szczęśliwy

 

Trzecie miejsce dla @Waterpolo - fajnie, że się tutaj rozgościłeś - także na podium. Gratulacje! Wkrótce podeślę Ci voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na przejazdy blinkee.

 

Pamiętajcie, że w Społeczności ING możemy rozmawiać na tematy nie tylko bankowe! Także zakładajcie nowe tematy i wątki, bo warto rozmawiać. 

Dzięki, że jesteście!

Asia

 

Typowanie Użytkownika Miesiąca to dla nas zawsze okazja, żeby podziękować. Społeczność tworzymy razem z każdym z Was. To wy nadajecie rytm temu miejscu. Trzymajcie tak dalej! 

Kto się u nas rozgościł, pewnie już wie, że każdego miesiąca typujemy najbardziej aktywnych użytkowników Społeczności ING. Dlaczego to robimy? Żeby wyróżnić jednego z Was i tym samym podziękować za Wasz wkład w Społeczność ING. Ten tytuł będzie przyznawany osobie, która miała w danym miesiącu największy wpływ na Społeczność ING. Sprawdzamy m.in aktywność na forum, oraz jak bardzo odpowiedzi były pomocne dla innych użytkowników (zaakceptowane rozwiązania). Sprawdzamy też, kto spędził z nami najwięcej minut online i otrzymał najwięcej lajków. Chcemy jednak podkreślić, że nie patrzymy tutaj tylko na statystyki - oceniamy całościowy wkład w naszą Społeczność.