Społeczność ING ma już 1 rok!

 

 

 

 

Mówią, że czas leci szybko, gdy dobrze się bawisz. Czy uwierzycie, że minął już dokładnie rok odkąd wystartowała Społeczność ING? Rok temu na naszej stronie zarejestrowali się pierwsi użytkownicy, a nasza Społeczność ciągle rośnie w siłę.

Co działo się u nas przez ten  rok?

Inauguracją była parapetówka, którą zorganizowaliśmy w Katowicach. To właśnie na niej oddaliśmy do Waszej dyspozycji przestrzeń do rozmów - Społeczność ING – wasze wirtualne metry kwadratowe. Tym bardziej nie mogło zabraknąć na tym spotkaniu Łukasza Jakóbiaka z 20 m 2 , który mocno inspirował jak z brawurą iść przez życie i realizować swoje marzenia.   

Spotkania na żywo stały się naszą tradycją. To właśnie Wy jako pierwsi mogliście poznać nową aplikację mobilną Moje ING. Do Katowic i Warszawy zaprosiliśmy najbardziej aktywnych użytkowników naszej Społeczności. Pokazaliśmy możliwości nowej aplikacji jeszcze przed jej wejściem na rynek. Współpracowaliśmy z blogerami i autorami, którzy tworzyli dla Was ciekawe artykuły i materiały wideo.

Miniony rok to dopiero początek naszej wspólnej przygody. Wierzymy, że najlepsze jest jeszcze przed nami, tym bardziej, że mamy mnóstwo pomysłów na urozmaicenie naszej Społeczności.  Dlatego stay tuned, bo warto Emotikon: Mrugający

Mała niespodzianka - rozdajemy urodzinowe badże!!!

Wasza aktywność w Społeczności dodaje nam energii. Dlatego chcemy wyróżnić osoby, które przez ostatni rok były najbardziej aktywne – zarówno online jak i offline. Kto rządził na Społeczności w tym roku? Mamy małe podsumowanie:

@viggen  opublikował największą liczbę postów

@xtr spędził z nami najwięcej minut on-line

@janek8702 przydzielił najwięcej lajków

@atmt i @Keicam otrzymali najwięcej lajków

To właśnie do Was już wkrótce trafią nasze specjalne urodzinowe badże. Otrzyma je też każdy, kto spotykał się z nami na spotkaniach offline i każdy, kto dołączy do zabawy i do 12 grudnia weźmie udział w naszym urodzinowym konkursie.

Urodzinowy konkurs – wygraj mural od Społeczności ING dla swojej lokalnej społeczności >>

A na koniec prośba do Was - podzielcie się z nami swoimi wrażeniami z działania naszej Społeczności!

Pozdrawiamy i dziękujemy,

Asia i Łukasz – managerowie Społeczności ING

Komentarze