Okazja na rozwój biznesu? Poznaj sposoby jak ją sfinansować

Dzisiaj powodzenie w biznesie często zależy od pomysłowości, dostrzegania nowych okazji i potrzeb swoich klientów. Szybka odpowiedź może pomóc w rozwoju firmy. Specjalne czasy wymagają specjalnego podejścia – dlatego  przygotowaliśmy rozwiązania finansowe na współczesne wyzwania przedsiębiorców.

 

Prowadzenie biznesu to niekończące się wyzwania aby go utrzymać, ale też nadarzające się okazje, które dają szansę na rozwój. Przemyślane inwestycje mogą być furtką do rozwoju biznesu.

Często, aby złapać tę niepowtarzalną możliwość, która pomoże biznesowi zrobić krok naprzód, potrzebny jest dodatkowy kapitał.

 

Rozkręcasz firmę, a może chcesz ugryźć większy biznes?

 

- Dlatego właśnie teraz przygotowaliśmy specjalną ofertę pożyczek dla firm. Oferujemy proste finansowanie: pożyczki na dowolny cel bez prowizji, by przedsiębiorcy w tych wymagających czasach mogli rozwijać swój biznes, tak jak chcą. Brak dodatkowych kosztów na starcie sprawia, że znacznie łatwiej rozwinąć skrzydła i robić swoje - mówi Joanna Skarżyńska, manager w obszarze zajmującym się finansowaniem firm w ING Banku Śląskim.

 

Młodsze i mniejsze firmy mają zazwyczaj „proste” potrzeby: wsparcie płynności finansowej czy mała inwestycja, np. w zakup maszyny lub pojazdu. Dlatego najczęściej wybierają pożyczki na dowolny cel, linie kredytowe, kredyty w rachunku bieżącym, leasing albo karty kredytowe i gwarancje. Ale wraz z rozwojem firmy (gdy z uproszczonych form księgowości przechodzą na pełna księgowość), rosną także jej potrzeby kredytowe, m.in. o akredytywy, wykup wierzytelności, umowę wieloproduktową, kredyty unijne, kredyty inwestycyjne i inne produkty. Niezależnie od tego czy potrzeby są duże, czy małe, bieżące zobowiązania wcale  nie muszą sprawiać, by biznesowe pomysły wędrowały do zeszytów podpisanych: Na Później, Może kiedyś, W przyszłości. - Prowadzenie biznesu wymaga elastyczności, dlatego w naszej ofercie kredytowej jest wiele rozwiązań, które zaspokoją potrzeby finansowe firm, na każdym etapie ich rozwoju. Ostatecznie to klient zdecyduje, jaka forma finansowania będzie dla niego najlepsza – dodaje Joanna Skarżyńska.

 

Pożyczka bez prowizji na rozwój firmy>

 

Zdalnie i sprawnie

 

Zdajemy sobie sprawę, że często o wykorzystaniu pojawiającej się szansy decyduje szybkość reakcji.  Dlatego od lat stawiamy na zdalne procesy, szybkie podejmowanie decyzji i natychmiastowe przelewanie pieniędzy na konto. - Dla kwot do 400 tys. zł  jesteśmy w stanie podejmować decyzje kredytowe on-line, wystawiać w kilka sekund umowę kredytową do podpisu elektronicznego, a tuż po jej zawarciu przelać pieniądze na rachunek firmowy – dodaje Joanna Skarżyńska.

 

Obecnie już 80% kredytów udzielamy naszym klientom zdanie.

 

W ING Banku Śląskim firmy mogą wziąć pożyczkę w 100% zdalnie, on-line – jeśli tylko korzystają z bankowości internetowej.  Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą a nie jesteś naszym klientem, wniosek również możesz złożyć wygodnie on-line, a umowę podpiszesz w wybranym przez siebie oddziale lub elektronicznie po uruchomieniu bankowości internetowej. Pieniądze od razu będziesz mieć na swoim koncie.

 

Proces od złożenia wniosku elektronicznie do przelewu może więc trwać naprawdę krótko, a przedsiębiorca nie musi nawet opuszczać swojego biura lub domowego fotela.

 

Dodatkowo klienci z pozytywną historią współpracy, często mają do dyspozycji spersonalizowaną kwotę do wykorzystania np. na pożyczkę, linię kredytową/kredyt w rachunku bieżącym lub kartę kredytową, która czeka na nich w  bankowości internetowej. Po takie finansowanie można sięgnąć na tak zwany „klik”.

 

Więcej o pożyczce na rozwój firmy>