O IwonaCałka

IwonaCałka
1 Polubień
0 Rozwiązań
2 Postów
Okazja na rozwój biznesu? Poznaj sposoby jak ją sfinansować

Dzisiaj powodzenie w biznesie często zależy od pomysłowości, dostrzegania nowych okazji i potrzeb swoich klientów. Szybka odpowiedź może pomóc w rozwoju firmy. Specjalne czasy wymagają specjalnego podejścia – dlatego  przygotowaliśmy rozwiązania finansowe na współczesne wyzwania przedsiębiorców.

 

Prowadzenie biznesu to niekończące się wyzwania aby go utrzymać, ale też nadarzające się okazje, któ

...

Dzisiaj powodzenie w biznesie często zależy od pomysłowości, dostrzegania nowych okazji i potrzeb swoich klientów. Szybka odpowiedź może pomóc w rozwoju firmy. Specjalne czasy wymagają specjalnego podejścia – dlatego przygotowaliśmy rozwiązania finansowe na współczesne wyzwania przedsiębiorców.

ING_201202_01_49.jpg

czytaj więcej
0
IwonaCałka
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
Jak złożyć wniosek kredytowy?

Głównym celem prowadzenia działalności gospodarczej jest osiąganie dochodu i zysku. Czasami jednak, aby go osiągnąć, trzeba dodatkowo zainwestować pieniądze. Co zrobić, gdy brakuje środków na bieżące finansowanie działalności firmy lub na realizację większej inwestycji, która pozwoli na rozwój Twojej firmy? Wówczas trzeba podjąć decyzję o zewnętrznym finansowaniu, czyli o kredycie. Zaciągnięcie kr

...

Głównym celem prowadzenia działalności gospodarczej jest osiąganie dochodu i zysku. Czasami jednak, aby go osiągnąć, trzeba dodatkowo zainwestować pieniądze. Co zrobić, gdy brakuje środków na bieżące finansowanie działalności firmy lub na realizację większej inwestycji, która pozwoli na rozwój Twojej firmy? Wówczas trzeba podjąć decyzję o zewnętrznym finansowaniu, czyli o kredycie. Zaciągnięcie kredytu to poważna i nie łatwa decyzja, więc każdorazowo warto ją dobrze przemyśleć. Dla wielu firm samo złożenie wniosku wydaje się dużym wyzwaniem, ale tak wcale nie musi być jeżeli odpowiednio się przygotujemy.

600x373px-wniosek-kredytowy.jpg

czytaj więcej
0
IwonaCałka
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
Publiczne statystyki
Data rejestracji ‎18-08-2015 11:35
Data ostatnich odwiedzin ‎12-04-2021 22:17
Łączna liczba zamieszczonych wiadomości 2
Łączna liczba otrzymanych Lajków 1
Posty, które lubię