Moje ING mobile - nowa bankowość mobilna. Sprawdź, co już jest i jak będzie się rozwijać

Nowa aplikacja Moje ING mobile jest już dostępna do pobrania. Pozwala wykonać na telefonie wszystko to, co jest dostępne w „przeglądarkowej” wersji systemu Moje ING, korzystając równocześnie z możliwości, jakie dają urządzenia mobilne.  Zobacz, jakie funkcje nasz system daje Ci już teraz, a co pojawi się w nim w najbliższym czasie.

W aplikacji Moje ING mobile umożliwiliśmy podgląd stanu środków jeszcze przed zalogowaniem. Dzięki temu wystarczy jeden rzut oka, by zorientować się w swojej sytuacji finansowej. Ponieważ użytkownicy korzystają z bankowości mobilnej w różny sposób, każdy może sam zdecydować, czy chce wyświetlać stan swojego konta procentowo czy kwotowo. Możliwe jest także całkowite zrezygnowanie z tej informacji. Wkrótce w ten sam sposób będzie można podglądać stan salda karty kredytowej. Pracujemy również nad możliwością wygenerowania kodu blik bez logowania.

konto-direct-phone.png

Moje ING mobile daje lepszą kontrolę nad Twoimi finansami. Pozwala przeglądać pełną historię transakcji oraz stan salda. Spis wszystkich operacji jest dostępny z ekranu głównego, widocznego zaraz po zalogowaniu się do aplikacji. Opis płatności zawiera najważniejsze informacje - kwotę, datę, miejsce, rodzaj transakcji i stan konta.

Każda transakcja oznaczona jest ikoną, która wskazuje czy są to  wydatki np. na dom czy zakupy lub wpłata środków. Zestawienie wszystkich wydatków w podziale na kategorie jest dostępne w formie czytelnej graficznej analizy wydatków.

Nowa aplikacja nie tylko informuje Cię o tym ile masz na koncie, ale też pozwala na pełną analizę Twoich wydatków, wyznaczanie, planowanie i pilnowanie budżetu miesięcznego oraz określanie celów oszczędnościowych. Dzięki temu nie potrzebujesz żadnej dodatkowej aplikacji do zarządzania finansami. Klikasz i wiesz.

Często wykonujesz przelewy na te same rachunki? Nie musisz logować się do Mojego ING w komputerze, bo zlecenie stałych opłat złożysz przez smartfona. Zapisywanie nowych zleceń i ich wzorców możliwe jest bezpośrednio w telefonie.

Za pomocą swojego smartfona możesz również korzystać z innych bardzo przydatnych funkcji. Jedną z nich, jest możliwość planowania swoich wydatków. Pozwoli ona na określenie swojego miesięcznego budżetu, którego wykorzystanie będzie przedstawione w formie prostego i czytelnego wykresu. Dzięki nowej aplikacji oszczędzanie będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek! Marzysz o wakacjach w tropikach? Wystraszy, że określisz kiedy chcesz wyruszyć w swoją podróż życia, ile na nią potrzebujesz, a system sam podpowie ile musisz odkładać.  Teraz tylko od Ciebie zależy, czy ustawisz stałe zlecenie czy wybierzesz samodzielne wpłaty.

cel oszczędnościowy moje ing 

Aplikacja Moje ING mobile daje dokładnie te same możliwości co internetowa wersja bankowości Moje ING. Dzięki temu jej obsługa jest łatwiejsza i bardziej intuicyjna niż kiedykolwiek. Z każdym kolejnym uruchomieniem aplikacji, będzie ona dla Ciebie łatwiejsza i bardziej przejrzysta.  

Najważniejsze funkcje bankowości udostępniliśmy już w dniu premiery systemu, ale to jeszcze nie wszystko. Cały czas rozwijamy Moje ING i wciąż zbieramy propozycje użytkowników, dotyczące ostatecznego kształtu systemu. Jeśli więc masz jakieś sugestie - daj znam znać, bo Moje ING rozwijamy razem z klientami!

Zobacz infografikę i dowiedz się, jak będzie rozwijać się aplikacja Moje ING mobile.

 

MojeING nowe funkcjonalności

Chcesz pobrać aplikację? Moje ING mobile jest już dostępna na trzy systemy iOS, Android oraz Windows Phone 10. Trwają prace nad wersją dla przedsiębiorców.