Garmin Pay już w ING

Klienci ING Banku Śląskiego, którzy posiadają karty debetowe Visa zbliżeniowa, mogą już korzystać z usługi Garmin Pay. Do końca roku planujemy rozszerzenie usługi o karty kredytowe.

żeby płacić zegarkiem Garmin pobierz aplikację Garmin Connect z AppStore (telefony z systemem IOS) lub Google Play (telefony z systemem Android) i połącz z nią swój zegarek. Utwórz portfel Garmin Pay razem z czterocyfrowym hasłem do portfela. Na koniec dodaj kartę do portfela Garmin Pay.

Zacznij korzystać z Garmin Pay z ING

żeby płacić zegarkiem Garmin wystarczy, że zbliżysz nadgarstek z zegarkiem Garmin do czytnika. Przy pierwszej płatności ważne jest odblokowanie  zegarka hasłem ustalonym podczas tworzenia portfela Garmin Pay.

- Płatności Garmin Pay to wygodne rozwiązanie dla osób, które lubią aktywność fizyczną. Zegarki Garmin znane są szczególnie wśród biegaczy. W ING Banku Śląskim chcemy dostarczać naszym klientom jak najwygodniejsze metody płatności, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Stale rozwijamy nasze usługi, na każdym etapie weryfikując oczekiwania naszych klientów - mówi Barbara Borgieł-Cury, dyrektor Centrum Bankowości Codziennej w ING Banku Śląskim.

 

W przypadku utraty zegarka, na którym użytkownik ma uruchomione płatności Garmin Pay wystarczy usunięcie karty z portfela Garmin Pay na telefonie lub za pośrednictwem banku w systemie bankowości internetowej Moje ING lub na infolinii banku.

 

Klienci ING Banku Śląskiego mogą kupić wybrane modele zegarków z funkcją Garmin Pay do 30% taniej.

GarminPaywING.PNG

 

 

Komentarze