Biegnij Warszawo - zagrzewamy do biegu o #mojepowietrze

7 października startuje „Biegnij Warszawo” i towarzyszący mu marsz „Maszeruję-Kibicuję”.  To jedne z największych imprez tego typu w kraju, a ich partnerem po raz kolejny jest ING Bank Śląski. Na starcie pojawi się ponad 2000 pracowników ING, którzy pobiegną i pomaszerują na rzecz Fundacji ING Dzieciom. W tym roku  biegowi Biegnij Warszawo przyświeca hasło "Przenosimy niebo na ulice Warszawy". Dołączcie do nas i dbajmy razem o #mojepowietrze!

 

Zacznij biegać z nami i złap oddech

Pomarańczowa Drużyna Radomska o przygotowaniach do biegu: „Wiele się dzieje. Najwięcej w mojej głowie”
Blogerka Ola Radomska: Jestem Radomska, mam 29 lat, przez większość życia miałam zwolnienie z wf-u i lekką nadwagę, śmiałam się z ludzi w neonowych strojach, uważałam, że bieganie jest głupie...
Czytaj więcej >

 

Pomarańczowa Drużyna Biegnij Warszawo - Pomarańczowa Drużyna w biegu dla Fundacji ING Dzieciom
Już 7 października w samo południe, przez ulice Warszawy przeleje się, po raz kolejny, fala wielbicieli biegania. Punktualnie o 12 ruszy bowiem coroczny bieg „Biegnij Warszawo”.
Czytaj więcej >

 

Jak biegamy nad Wisłą Jak biegamy nad Wisłą? Tego o polskich biegaczach jeszcze nie wiedziałeś!
Sprawdziliśmy z kim będziemy biec w niedzielę na #BiegnijWarszawo . Zobacz infografikę i sprawdź dlaczego tysiące Polaków dołączają do biegów ulicznych
Czytaj więcej >

 

inwestowanie vs spekulowanie.jpg/image-size/original?v=v2&Gdy biegniesz, to przeszkoda ma bać się Ciebie, a nie odwrotnie!
Bogusław Mamiński to jedna z legend polskiej lekkoatletyki, specjalista od biegów na 3000 metrów z przeszkodami. Wielokrotny mistrz kraju, wicemistrz Europy, srebrny medalista Mistrzostw Świata, reprezentant Polski na Olimpiadzie w Moskwie, zwycięzca zawodów Przyjaźni-84.
Czytaj więcej >

 

Jak wyrobić w sobie nawyk biegania i przetrwać pierwszy bieg? Infografika
Mamy kilka wskazówek, które pomogą przetrwać pierwszy bieg i zachęcą do kontynuowania tej aktywności. Warto!
Czytaj więcej >

 

Gdzie zaczęło się bieganie? Zobacz infografikę i stań się częścią tej historii #BiegnijWarszawo
Jedne z pierwszych zawodów w bieganiu odbyły się na terenie obecnej Irlandii. Ich początki sięgają 1829 r.p.n.e. Zobacz więcej ciekawostek.
Czytaj więcej >

 

W stylu jakiego bohatera filmowego biegasz - infografika
Biegasz jak Forrest G, a może Rocky B.? Nie będziesz wiedzieć, dopóki nie sprawdzisz. Uwaga - ta infografika na zawsze zmieni Twoje spojrzenie na bieganie...
Czytaj więcej >

 

Sukces można wybiegać? Sprawdź jak sport wpływa na karierę i biegnij z nami w #BiegnijWarszawo
Jeśli myślisz, że uprawianie sportu ma wpływ jedynie na twoją kondycję i zdrowie, to z pewnością go nie doceniasz. Okazuje się, że korzyści znacznie wykraczają poza te sfery.
Czytaj więcej >