Odpowiedz

Likwidacja

Witam,

Dostałem wiadomość, że bankujesz-zyskujesz zostanie zlikwidone 14 marca, w zamian powstaną kody rabatowe. Mam pytanie czy wiadomo jakie te kody rabatowe będą ? Czy to będzie dopasowane do każdego uczestnika inaczej jak w mbanku czy dla każdego to samo ?

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
maziuk95
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
8
12-11-2016
Wiadomość 1 z 9 (84 324 wyświetleń)

Re.: Likwidacja

Oferta kodów rabatowych już jest. Obecnie można je pobierać na stronie bankujesz-zyskujesz.pl oraz w MoimING w zakładce „Porgram lojalnościowy” -> „Kody rabatowe”. Po zamknieciu programu kody będą dostępne tylko w Moim ING.

 

Oferta jest i będzie dostępna dla wszystkich. Ciągle pracujemy nad jej poszerzaniem, więc z pewnością będą pojawiać się nowe propozycje.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 9 (84 263 wyświetleń)

Re.: Likwidacja

To była kwestia czasu. Już dawno temu ostrzegałem, że ten program lojalnościowy to farsa. Nie zachęca klienta do zakupów. Ceny w ogóle zaporowe. Idealny można napisać książkowy upadek. Jak się nie słucha głosów klientów tak się to kończy. Jeśli chodzi o nowy program lojalnościowy to będzie coś podobnego do alerabat lub podobnych to jest kolejna farsa. Mam ponad 15000 punktów, zbiera mi się automatycznie od lat, ale nigdy nie miałem okazji zakupu czegokolwiek. Nawet ofeowane zniżki i rabaty za 0 zł. nie były konkurencyjne.

Odpowiedz
Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 3 z 9 (84 241 wyświetleń)

Re.: Likwidacja

Zgromadzone punkty możesz wykorzystać do 13 marca 2017. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie.
W bankowości internetowej budujemy ofertę kodów rabatowych upoważniających do różnego rodzaju zniżek . Z oferty tej będą mogli skorzystać wszyscy klienci posiadający dostęp do Mojego ING. Skorzystanie z oferty nie będzie wymagało posiadania punków ani spełniania żadnych dodatkowych warunków. Masz dostęp do Mojego ING – możesz korzystać ze zniżek.


Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 9 (84 144 wyświetleń)

Re.: Likwidacja

BRAWO Erneście, podpisuję się pod Twoją opinią. Mam ponad 8000 punktów i żadnej przyjemności z kupowania. 

Ceny są tak wysokie, że szkoda zachodu. Porównywałam ceny takich samych towarów dostępnych 

w sklepach internetowych, żadnej konkurencji. Jeżeli nowy program lojalnościowy będzie tyle samo wart, 

to uważam że ING kpi z klientów. 

 

Odpowiedz
gizela
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
5
14-01-2017
Wiadomość 5 z 9 (84 053 wyświetleń)

Re.: Likwidacja

Mam tylko nadzieję, że zniżki będą konkretne, a nie rzędu 5-10%, bo to się po prostu nie opłaca. Ewentualnie dobra opcją byłaby możliwość kumulowania rabatów.
Odpowiedz
alekssandra89
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
03-02-2017
Wiadomość 6 z 9 (83 181 wyświetleń)

Re.: Likwidacja

Dotychczasowy program lojanlościowy to nieporozumienie. Jeśli kody rabatowe mają być jedynie kontynuacją części bankujesz-zyskujesz to lepiej zainwestujcie tą energię gdzie indziej. Może payback byłby już lepszy?

PS. oddam 30.000 punktów.

Odpowiedz
dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
36
04-10-2016
Wiadomość 7 z 9 (83 091 wyświetleń)

Re.: Likwidacja

Mam nadzieję, że te kody rabatowe będą dawać prawdziwe rabaty, a nie tak jak bankujesz zyskujesz - koszt zakupów z punktami był wyższy, niż w sklepie normalnie, bez punktów...

Odpowiedz
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 8 z 9 (82 235 wyświetleń)

Re.: Likwidacja

Pani @MartaK ja o wozie, a Pani o kozie. Wiem, że ten bez sensowny program już za nami, ale poczuwam się w obowiązku odpowiedzi...

Zauwarzyłem, że bardzo dobrze potrafi Pani wymijająco i skutecznie odpowiadać na sugestię nie w temacie. Brawo.

Odpowiedz
Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 9 z 9 (79 793 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy