Odpowiedz

zablokowane konto

Od wczoraj nie mogłam zadnych operacji wykonac na moim koncie zarówno w bankowosci internetowej stacjonarnej jak i mobilnej. Pisałam na czacie , najpierw kazali mi wszystkie ciasteczka itp usunac itd.. Zrobiłam to . Okzało sie,ze nie pomogło.

 

Po około godzinie znów weszłam na czat i pani sprawdziła dla mnie  co jest nie tak. Okazało się,ze mam zablokowane konto. No ja takie ogromne oczy zrobiłam . Z jakiego powodu?  Co się stało? Naprawdę w dobie pandemii ktos blokuje konto , kiedy naprawde żadnego komornika się nie ma ani nic.

Czekam na odpowiedz co to takiego, jaki powód.

 

Dodam ze pare lat temu ING tez mi zrobiło numer , moje konto było zablokowane przez komornika.. kiedy konto ledwo miałam załozone  nawet nie pracowałam ani nic , zadnych długów czy komorników. Zbieżność nazwiska itd .. Oczywiscie komornik i blokada szybko zniknela, ale to juz był pierwszy powazny bład banku ktory pamietam i teraz cos kolejne co po prostu skresla dla mnie ten bank juz i gdyby nie sentyment napewno w nim bym juz nie była.

Odpowiedz
0 Lajków
Justyn1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-07-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 746 wyświetleń)

Re: zablokowane konto

Bardzo chcielibyśmy pomóc, ale tutaj nie mamy dostępu do danych w systemie. Sprawę wyjaśnisz, jeśli skontaktujesz się na czacie lub do nas zadzwonisz (32 357 00 69). Sprawdzimy to. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 711 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Możliwość skrócenia okresu kredytowania w Moje ING

Emotikon: Szczęśliwy

Zgadzam się. "Dam sobie włosy uciąć", że kojarzę info "planujemy taką możliwość [skracania kredytu przez mobile/www]" już w 2018.

Jestem w stanie uwierzyć, że ta funkcjonalność jest droga w implementac

...

05-02-2023

test 

 

05-02-2023
Re: Re.: Możliwość skrócenia okresu kredytowania w Moje ING

Także optuję za "trzecim wariantem" sam tak robię, ale to nie zmienia faktu iż Bank ING leci w kulki z możliwością skrócenia okresy kredytowania w aplikacji (czy przez www).

05-02-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy