Odpowiedz

strona logowanie nie otwiera się w Chromie

Witam, od wczoraj nie mogę zalogować się do ING przez Chroma (a bez problemu mogę przez Firefoxa ;-) odwrotnie niż w w innym wątku). Nic nowego nie instalowałam, nie używam żadnych dodatków, wszystkie linki mam podpięte po chroma, nie chce mi się zmieniać przeglądarki... Da się coś z tym zrobić?

Odpowiedz
0 Lajków
MarSi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
28-11-2015
Wiadomość 1 z 11 (26 639 wyświetleń)

Re: strona logowanie nie otwiera się w Chromie

Spróbuj wyczyścić pliki cookie oraz pamięć podręczną przeglądarki internetowej – w większości przeglądarek opcja ta jest wywoływana kombinacją klawiszy Ctrl-Shift-Delete – następnie proszę ponownie uruchomić przeglądarkę.
Jeśli z kolei korzystasz z programu antywirusowego Norton to użytkownicy powinni sobie dodać regułę do Nortona na „wpuszczanie” na naszą stronę. 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 11 (26 561 wyświetleń)

Re: strona logowanie nie otwiera się w Chromie

Też mam problem z zalogowaniem lecz nieco inny, wpisuję poprawny login a otrzymuje komunikat że jest nieprawidłowy i nie moge przejść do hasła, w przypadku konta męża wszystko działa prawidłowo. 

Odpowiedz
0 Lajków
DorotaKLO
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-04-2018
Wiadomość 3 z 11 (26 409 wyświetleń)

Re: strona logowanie nie otwiera się w Chromie

DorotaKLO Od godziny 10:40 występują trudności u części klientów z zalogowaniem do Mojego ING. Komunikat, który widzisz, jest tego wynikiem. Już pracujemy nad przywróceniem prawidłowego działania usługi u wszystkich naszych klientów. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 11 (26 397 wyświetleń)

Re: strona logowanie nie otwiera się w Chromie

Spróbowałam. Wcześniej, zanim napisałam posta, później też, żeby nie było, ze się nie słucham ;-) oczywiście bez rezultatów, nie mam za to problemu, aby otworzyć stronę logowania dla klientów biznesowych - i co mi po tym, nie jestem takim klientem... Nie bardzo wiem co i gdzie mam dodać w Nortonie, skoro od 7 lat nie miał problemów w koegzystowniu ze stroną ING, a poza tym identyfikuje ją jako bezpieczną, więc jaka reguła? Inne pomysły?

Odpowiedz
0 Lajków
MarSi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
28-11-2015
Wiadomość 5 z 11 (26 331 wyświetleń)

Re: strona logowanie nie otwiera się w Chromie

Jeżeli sprawdziłaś wtyczki do Twojej przeglądarki i pozwalają na dostęp do naszej strony, to:
1. możesz zalogować się na naszą stronę w trybie incgnito,
2. skorzystać z innej przeglądarki. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 6 z 11 (26 172 wyświetleń)

Re: strona logowanie nie otwiera się w Chromie

Tak... tyle to i ja wiem ,że jak nie działa jedna, to należy użyć innej - problem w tym, że parę dni temu działało - a teraz nie działa a ja nie mam ochoty przenosić się z wszystkimi bookmarkami do innej przeglądarki, ani pamiętać, którą akurat przeglądarkę muszę otworzyć, aby zrobić to czy tamto - wierzcie mi, już to przerabiałam dawno temu przy Internet explorerze, jak strony czasopism otwierały się tylko w nim... Myślałam, że bank wie co zepsuł i naprawi, albo powie jak z tego wybrnąć, jeżeli pozmieniał ustawienia... Może ktoś miał podobny problem i powie jak odzyskać możliwość logowania się do ING poprzez Chroma, bo tylko takie rozwiązanie mnie zadowala... ;-)

Odpowiedz
0 Lajków
MarSi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
28-11-2015
Wiadomość 7 z 11 (26 158 wyświetleń)

Re: strona logowanie nie otwiera się w Chromie

Cześć, mam podobny problem, odpowiedź jest powyżej przynajmniej chwilowa wyłącz sobie "norton Toolbar na tej stronie lub w ogóle (tam mi się zatrzymuje consola choć nie na którym wierszu ma problem) - wiem jest to działanie chwilowe ale mi pomogło.  Mam nadzieje że problem zostanie rozwiązany pozytywnie i poprawki zostaną naniesione lub jeśli z pewnych innych przyczyn które zostaną nam objaśnione "prostym zjadaczom chleba" ale trzeba się do tego przyznać i odpowiedzieć dlaczego.

Wg mnie zmiana jest celowa (stąd szybko informacja o przyczynie) prawdopodobnie nie chcą by Norton penetrował działanie strony i co z tym idzie zbierał danych np  logów,  godzin połączeń, ilości operacji, itp. 

pozdrawiam mam nadzieje że będzie łatwiej ")

 

Odpowiedz
0 Lajków
matroszka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-04-2018
Wiadomość 8 z 11 (26 127 wyświetleń)

Re: strona logowanie nie otwiera się w Chromie

[ Edytowane ]

To nie nasz błąd - sprawdzaliśmy to i strona działa prawidłowo - klienci powinni sobie dodać regułę do Nortona na wpuszczanie na naszą stronę. Nie jesteśmy w stanie dopasować strony tak by była zgodna ze wszystkimi wtyczkami, które przeglądarka może mieć.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 9 z 11 (26 064 wyświetleń)

Re.: strona logowanie nie otwiera się w Chromie

Nie mogę się zalogować
Odpowiedz
0 Lajków
Darnow2056
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-07-2018
Wiadomość 10 z 11 (23 388 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy