Odpowiedz

polecenie zaplaty

czy mozna odwolac polecenie zaplaty przez internet? 

i jak wyglda zwrot polecenie zaplaty jak np. nieslusznie jakas wieksza kwota bedzie przelana przez wystawienie zlej faktury? 

Odpowiedz
0 Lajków
as91
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
80
6
05-04-2019
Wiadomość 1 z 2 (4 560 wyświetleń)

Re: polecenie zaplaty

@as91 polecenie zapłaty odwołujesz w taki sposób, jak go składasz. Jeśli złożyłeś go u usługodawcy - to tam najprościej jest  złożyć odwołanie. Od 1 czerwca będziesz mógł również założyć blokadę na konto do realizacji polecenia zapłaty dla danej firmy . W takiej sytuacji odmówimy realizacji polecenia, gdy do nas wpłynie. Zwrot zrealizowanego polecania realizujesz u nas, składając taką dyspozycję do 56 dni, od jego zaksięgowania (dla kont osobistych).  

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (4 522 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
ING pozew cywilny

Witam
Chce pozwać cywilnie ING o bezpodstawne przetwarzanie danych w BIK, konkretnie zapytań, które nie zakończyły się udzieleniem kredytu. Mam już kilka pism przygotowanych przez adwokata, mam dowody ...

24-02-2024
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy