Bankowość internetowa

Odpowiedz
Highlighted

opcja blokowania środków dla przelewów z przyszłą datą

Dzień dobry,

czy planujecie Państwo wprowadzenie dodatkowej opcji zablokowania środków dotyczących zadysponowanego przelewu z przyszłą datą? To dość użyteczna opcja, zwłaszcza w koncie firmowym, która ułatwia zarządzanie środkami i przelewami. Większość instytucji konkurencyjnych od dość dawna posiada taką funkcję.

pepto
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
19
1
17-04-2016
Wiadomość 1 z 4 (2 291 wyświetleń)
Highlighted

Re.: opcja blokowania środków dla przelewów z przyszłą datą

@pepto Nie mamy tego w planach ale udostępniliśmy nową bankowość internetową i pracujemy nad jej rozwojem. Przekazaliśmy Twoją propozycje do działu zajmującym się rozwojem bankowości internetowej.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
33
25-03-2016
Wiadomość 2 z 4 (2 276 wyświetleń)
Highlighted

Proszę o poważne rozważenie sugestii. Może z pozycji konta osobistego ( 1 wpłata z pensją + 3-5 przelewów wychodzących) jest to fanaberia ale w przypadku tandemu kont: osobiste+firmowe (liczne wpływy i płatności z datami póżniejszymi) jest to opcja wręcz obowiązkowa. Wszystkie konkurencyjne banki z pierwszej 10 mają taka opcję w standardzie od wielu lat.

pozdrawiam

pepto

Odpowiedz
0 Lajków
pepto
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
19
1
17-04-2016
Wiadomość 3 z 4 (2 247 wyświetleń)
Highlighted

Zdecydowanie popieram propozycję. Bardzo by się to przydało.

Odpowiedz
0 Lajków
falxcerebri
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
16-02-2020
Wiadomość 4 z 4 (556 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Wyrok Tsue - zwrot prowizji

Witaj, napisz do mnie na maila, a pomogę Ci ustalić czy należy się zwrot prowizji (edytowano)Emotikon: Szczęśliwy 

08-07-2020
Re.: Zwrot prowizji

Witaj, jeśli spłaciłaś kredyt przed czasem to jak najbardziej należy Ci się zwrot. Napisz do mnie na maila, a pomogę Ci rozwiązać sprawę (edytowano)

08-07-2020
Epidemia a blokada w udzielaniu kredytów

Przyznam szczerze, że się zawiodłam na banku. 5 lat temu otrzymaliśmy kredyt hipoteczny w ING. Mąż prowadzi działalność na ryczałcie, a ja mam umowę o prace na pełny etat+ 3 umowy zlecenia. W czerwcu

...

08-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy