Odpowiedz

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]
Bo trzeba też myśleć patrz ile ma pobrań ING ma ponad 100 tysięcy po drugie raczej aplikacji bankowej nie używa raczej gimbaza i trzeba czytać komentarze ale pewnie ci się nie chce.Porównaj te dwie aplikacje nowa i stara to zobaczysz różnice.I że ty nie oceniasz apek to nie znaczy że nikt tego nie robi bo ja na przykład staram się oceniać apki
Odpowiedz
0 Lajków
lukcorp
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
48
4
23-04-2016
Wiadomość 621 z 1 332 (14 411 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie wiem ile masz lat, ale twoja wypowiedź wygląda jak wyjęta przysłowiowemu gimnazjaliście z ust.

Podniecasz się ilością pobrań programu? A z jakiego powodu?

Dla mnie jest dość normalne, że większość użytkowników starego programu pobrało jego nową wersję. A czy z niego korzystają? Twój przedmówca nie korzysta, ja nie korzystam, ale pewnie skoro korzystasz to pewnie myślisz, że pozostałe 100 tysięcy korzysta i się cieszy.

Mnie to już się nie chce tego komentować. Funkcje z których korzystałem zostały usunięte. Sposób postępowania który pozwalał na sprawną obsługę został zmieniony. Dodatkowo moderatorzy udzielają mi miłych rad.
Na mój zarzut, że w nowym programie nie ma wykresów giełdowych, a w Sidomie były, odpisali mi, że wykresy są tu, a tu z instrukcją co trzeba nacisnąć. Tyle że w Sidomie były za darmo, a tu są za pieniądze. Taki niuansik który im umknął.

Tak więc nie podniecaj się, bo nowy program nie dodaje nic ciekawego, rujnuje stare i jeszcze tu i ówdzie trzeba płacić. Ale gimbazie się podoba. Jest kolorowy, ma baloniki i jest cool…

Odpowiedz
0 Lajków
romil
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
38
16
28-12-2015
Wiadomość 622 z 1 332 (14 400 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

No niestety gdy skończyłem szkołę nie było jeszcze gimnazjum ale cóż widzę że mnie nie zrozumiałeś chodzi mi o to że jest 100 tys pobrań a ocena chyba 2,1 więc oznacza to że jest to dość realną ocena bo nowa aplikacja nie dorasta starej do pięt
Odpowiedz
0 Lajków
lukcorp
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
48
4
23-04-2016
Wiadomość 623 z 1 332 (14 366 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Się dyskusja wywiązała.  Mi się nie podoba nowy system który jest dostępny na komputerach domowych a nie na telefon.  Tak czy siak jest beznadziejny ....

PanCerny
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
12
10-09-2016
Wiadomość 624 z 1 332 (14 335 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Wyszukiwarka nie znajduje, nie wiem zatem czy ktoś zwrócił już uwagę: 

 

Pozalogowaniu się, co jakiś czas dostaję propozycję zapoznania się np. z 7 sposobami na oszczędzanie.

Klikam "Dalej" otwiera się nowa strona, w nowej zakładce przeglądarki.

Proponowałbym aby w tym momencie strona Moje ING przeszła do "pulpitu" standardowego (z balonami).

Obecnie aby dokonać przejścia trzeba kliknąć także drugi przycisk "pomiń".

 

Przeglądarka Firefox.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 625 z 1 332 (13 955 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Witam. Ja chciałam tylko wyrazić swoją opinię na temat nowego interfejsu banku ING. Mianowicie bardzo mi się ten nowy układ strony nie podoba, jest nieczytelny, fatalny po prostu. Stara wersja strony była wspaniała, czytelna, przejrzysta, nie rozumiem po co i w jakim celu ktoś to w ogóle zmieniał?? Teraz jest znacznie gorzej. Mam nadzieję że jednak BANK ING zostawi swoim klientom opcję czy zostać przy starym czy wybrać nowy, tak byłoby najlepiej. Bardzo proszę Bank, aby jednak dał ludziom wybór i jak ktoś chce stary system strony to niech sobie taki ustawi i ma taki dożywotnio. A jak ktoś chce nowy to proszę bardzo, niech sobie nowy ustawi w opcjach. Nie rozumiem tego po co ludzi uszczęliwiać na siłę. Podobna sytuacja jak z pocztą na tlenie, też zmienili na siłę interfejs poczty i strona stała się kompletnie nieczytalna, w wyniku czego wielu ludzi skasowało tam konta, bo ta poczta do niczego się już nie nadawała. Dlatego proszę jeszcze raz, aby dać ludziom możliwość wyboru.

 

Aha i przede wszystkim pamiętajcie o starszych ludziach, którzy mają po 60+ i im jest po prostu trudno, gdy jakaś strona z której często korzystają nagle się zmienia i muszą się uczyć wszystkiego od nowa. Bo młody to jeszcze się nauczy, ale starszej osobie jest bardzo ciężko jak widzi nowy interfejs i jak ma teraz zrobić przelew, musi szukać, marnować cenne godziny, gdzie się teraz wchodzi w jakie opcje itp, gubi się w tym wszystkim i denerwuje tylko. 

 

Dziękuję i pozdrawiam. 

mojaopinia2016
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
27-09-2016
Wiadomość 626 z 1 332 (13 927 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

W chwili obecnej funkcjonują dwa systemy, INGBankOnLine oraz Moje ING.

Niestety, nie jesteśmy wstanie zaproponować użytkownikom INGBankOnLine możliwości

zaoferowania nowych usług i funkcjonalności, jakie daje nam Moje ING.

 

Poznanie realizacji dyspozycji w Moim ING, umożliwi bezproblemowe zlecenie tych samych

procesów na innych urządzeniach końcowych tj. smartfon, tablet czy w przyszłości TV.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 627 z 1 332 (13 863 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

Witam.

 

Mamy już drugą połowę roku.

I nadal w nowym systemie ING nie widzę swojego konta firmowego.

 

Odpowiedz
0 Lajków
alucardpl
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
02-12-2015
Wiadomość 628 z 1 332 (13 855 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]
MirosławP pisze:

W chwili obecnej funkcjonują dwa systemy, INGBankOnLine oraz Moje ING.

Niestety, nie jesteśmy wstanie zaproponować użytkownikom INGBankOnLine możliwości

zaoferowania nowych usług i funkcjonalności, jakie daje nam Moje ING.

 

Poznanie realizacji dyspozycji w Moim ING, umożliwi bezproblemowe zlecenie tych samych

procesów na innych urządzeniach końcowych tj. smartfon, tablet czy w przyszłości TV.


I całe szczęście, że jeszcze oba funkcjonują bo korzystanie ze strony banku byłoby koszmarem. Wciskacie na siłę nowe funkcjonalności i usługi, a do tego przerobiliście interfejs tak, że jest totalnie nieczytelny. Ktoś wyżej wspomniał o starszych ludziach, o których całkiem zapomnieliście. Większość waszych poważnych klientów ma gdzieś kolorowe kółka i wodotryski, a już na pewno nie będzie wykonywać operacji przez TV(!) Jakiś absurd... Strona banku wygląda jak skierowana do młodzieży, która przechowuje na koncie swoje kieszonkowe. Tak więc oby ING Bank OnLine żył jak najdłużej.

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 629 z 1 332 (13 841 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

[ Edytowane ]

Problem z logowaniem do nowego systemu. Od 08:30 brak możliwości zalogowania się.

Wersja mobilna - działa.

Stara wersja webowa - działa.

A logowanie bezpośrednio do nowego z komunikatem jak w załączku.

 

Wyjście z problemu - logowanie do starej wersji i przejście do nowej po zalogowaniu - działa.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 630 z 1 332 (13 807 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy