Odpowiedz

kiedy w ING będzie mobilna autoryzacja ?

[ Edytowane ]

Mam pytanie, kiedy ING planuje wdrożyć mobilną autoryzację ?

mBank za wdrożenie mobilnej autoryzację zdobył niedawno II miejsce w głosowaniu internautów: Mobile Trends Awards 2016

Działa to u nich bardzo fajnie, jest wygodne, bo nie trzeba przepisywać kodów z SMS-ów, jest bardziej bezpieczne, bo do zatwierdzenia operacji trzeba się zalogować do aplikacji mobilnej banku, (wius w telefonie już tak łatwo nie wykradnie treści SMS-a), widać na ekranie czytelny opis operacji, klikam "Autoryzuj/Odrzuć" i gotowe.

I odpada koszt SMS-ów, w ING za same SMS-y autoryzacyjne miesięcznie płaciłem 3-7 zł, średnio 5 zł na miesiąc, rocznie to daje 60zł prowizji (przy niby-darmowym koncie).

 

btw: ING wypadł (mam nadzieję że tylko chwilowo) z czołówki najbardziej innowacyjnyh ->ING widnieje w tym konkursie tylko w jednej kategorii "bankowość mobilna", gdzie zajął aż/a może-zaledwie 5 miejsce.

Odpowiedz
0 Lajków
Jamniczek
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
15
22-02-2017
Wiadomość 1 z 2 (15 840 wyświetleń)

Re.: kiedy w ING będzie mobilna autoryzacja ?

Dziękujemy za sugestię. Pomysł faktycznie jest do przeanalizowania.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (15 776 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: wpłatomat zeżarł pieniądze - bank oddał tylko część

Dziękujemy za informację i cieszy nas to, że udało nam się pomóc.

17-02-2026
Re.: wpłatomat zeżarł pieniądze - bank oddał tylko część

Rzecz niesamowita - godzinę po napisaniu na tym forum ... reszta pieniędzy się jednak się we wpłatomacie odnalazła. Niesmak jednak pozostaje.

17-02-2026
Re: wpłatomat zeżarł pieniądze - bank oddał tylko część

Wiem, że nie macie tu takich możliwości, ale zamiast pisać kolejny raz na prywatnym czacie postanowiłam napisać publicznie,

bo takie sprawy trzeba nagłaśniać, a ludzi w podobnej sytuacji jest zdecydowa

...

17-02-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy