Odpowiedz

brak przelewu

Wczoraj koleżanka robila mi przelew z banku pocztowego do ING okolo godziny 9-10 i przelew nadal nie dotarł do mnie dlaczego ? powinien  być po 15.

Odpowiedz
0 Lajków
Mała9618
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-08-2016
Wiadomość 1 z 2 (9 276 wyświetleń)

Re.: brak przelewu

Sesje przychodządze przelewów Elixir mamy w następujących godzinach:

  • 11.00,
  • 15.00,
  • 17.30.

Pieniądze na kontach klientów księgujemy niezwłocznie po ich otrzymaniu. Różnice w terminie zaksięgowania pieniędzy wynikają z terminów sesji rozliczeń międzybankowych Elixir, które prowadzi Krajowa Izba Rozliczeniowa. 

Jeżeli nie masz jeszcze pieniędzy na koncie, proszę, skontaktuj z się z nadawcą przelewu aby zweryfikować poprawność danych przelewu. 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
146
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (9 208 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Czas analizy - ścieżka standardowa

Dzień dobry,

 

mam pytanie odnośnie oczekiwanego czasu trwania analizy na ścieżce standardowej. W naszym wypadku wniosek został wysłany dnia 15.07, ale dopiero w tym tygodniu (28.7) status na stronie in

...

30-07-2026
Re: Wprowadzenie Samsung Pay

Systematycznie analizujemy możliwości rozwojowe w obszarze płatności mobilnych. O ewentualnych działaniach w kierunku udostępnienia Samsung Pay będziemy informować na bieżąco.

30-07-2026
Re: Niedziałające płatności telefonem

Spróbujcie przed płatnością uruchomić aplikację Google Wallet, to powinno pomóc. Przepraszamy za utrudnienia z tym związane Emotikon: Smutny Staramy się jak najszybciej wprowadzić poprawki.

30-07-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy