25-08-2016 11:58
Wczoraj koleżanka robila mi przelew z banku pocztowego do ING okolo godziny 9-10 i przelew nadal nie dotarł do mnie dlaczego ? powinien być po 15.
26-08-2016 11:19
Sesje przychodządze przelewów Elixir mamy w następujących godzinach:
Pieniądze na kontach klientów księgujemy niezwłocznie po ich otrzymaniu. Różnice w terminie zaksięgowania pieniędzy wynikają z terminów sesji rozliczeń międzybankowych Elixir, które prowadzi Krajowa Izba Rozliczeniowa.
Jeżeli nie masz jeszcze pieniędzy na koncie, proszę, skontaktuj z się z nadawcą przelewu aby zweryfikować poprawność danych przelewu.
1. W obu przypadkach oprocentowanie, jak i RRSO będzie takie samo.
2. W sytuacji, gdzie otrzymujesz wynagrodzenie od jednego pracodawcy krócej niż 6 miesięcy, to nie będziesz miał możliwości zawniosko
... 18-03-2025Dzień dobry. Wniosek złożony 7 lutego, na stronie ING informacja, że jest już decyzja. Po próbie ustalenia jaka jest decyzja, otrzymałam informację od Pani z ING że jest błąd techniczny i jeszcze raz
... 18-03-2025Użytkownik | Liczba Lajków |
---|---|
7 | |
3 | |
3 | |
3 | |
3 |