Odpowiedz

Zwrot na karte kredytowa zamknieta 2 lata temu

Temat pojawiał się kilka razy, ale mam nietypową wariację problemu Emotikon: Szczęśliwy.

W 2019 roku kupilem bilety na koncert karta kredytowa ktora zamknalem w 2020 roku. Dzisiaj z powodu kolejnego przesuniecia terminu, zostal zlecony zwrot srodkow na ta wlasnie karte. W jaki sposob moge odzyskac srodki? Czy nadawca otrzyma zwrot czy srodki wyladuja na technicznym koncie w ING ( dalej mam tutaj konto).
Odpowiedz
0 Lajków
Kabool
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-07-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 448 wyświetleń)

Re: Zwrot na karte kredytowa zamknieta 2 lata temu

Ciężko mi jednoznacznie odpoiwedzieć na Twoje pytanie, ponieważ to zależy od tego, w jaki sposób nadawca zleci zwrot. Może być tak, że pieniądze się odbiją i wrócą do nadawcy, albo mogą zostać zaksięgowane na koncie technicznym u nas w banku. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 381 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Jak ta decyzja ma się do wcześniej pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, w której na piśmie jestem zapewniany że po dostosowaniu systemów, okres stałego oprocentowania zostanie przedłużony o czas wakacj

...

01-05-2024
Wakacje kredytowe

Czy będę mógł pomniejszyć dochód o wysokość alimentów które place składając wniosek o wakacje kredytowe?
Brakuje mi 2% do spełnienia warunku o wysokości raty wynoszącej 30% dochodu z 3 miesiecy

01-05-2024
Re.: Analiza wniosku

Hej nie poszłam, bo na infolini powiedzieli mi że nie ma sensu, żebym.złożyła reklamacje, co uczyniłam w aplikacji.

01-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy