Odpowiedz

Zwrot na karte kredytowa zamknieta 2 lata temu

Temat pojawiał się kilka razy, ale mam nietypową wariację problemu Emotikon: Szczęśliwy.

W 2019 roku kupilem bilety na koncert karta kredytowa ktora zamknalem w 2020 roku. Dzisiaj z powodu kolejnego przesuniecia terminu, zostal zlecony zwrot srodkow na ta wlasnie karte. W jaki sposob moge odzyskac srodki? Czy nadawca otrzyma zwrot czy srodki wyladuja na technicznym koncie w ING ( dalej mam tutaj konto).
Odpowiedz
0 Lajków
Kabool
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-07-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 480 wyświetleń)

Re: Zwrot na karte kredytowa zamknieta 2 lata temu

Ciężko mi jednoznacznie odpoiwedzieć na Twoje pytanie, ponieważ to zależy od tego, w jaki sposób nadawca zleci zwrot. Może być tak, że pieniądze się odbiją i wrócą do nadawcy, albo mogą zostać zaksięgowane na koncie technicznym u nas w banku. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 413 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Miesiace do wyliczeni dochodu

Zastanawiam się z których miesięcy mam wyliczyć tą RdD?

Czy liczyć wynagrodzenie które wpłynęło na konto w marcu, kwietniu i maju? Czy w lutym, marcu i kwietniu.

Zależy mi żeby dochód liczyć który wpłyn

...

15-05-2024
800 plus

Witam czy 800 plus wliczamy do kryteriów dochodowych przy wakacjach kredytowych?

15-05-2024
Re: Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Potwierdziliśmy to - ubezpieczenie nie jest wliczone do kosztów obsługi kredytu, składka jest płacona osobno i nie jest oprocentowana. Przepraszamy za błędnie udzielone informacje na infolinii. 

15-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy