Odpowiedz

Znowu AWARIA !!!

Jako wieloletni klient ING mam już dość! Autentycznie! Ch...ra jasna człowieka bierze jak siedzi po nocach realizując zamówienia dla klientów i nie może zapłacić za towar online bo ING znowu się Z....Ł !!! Ostatnio całodniowa wtopa, nic nie działało, teraz zalogować się nie idzie! Przecież istnieją inne normalne banki, gdzie wszystko działa!

Odpowiedz
0 Lajków
majsterklepka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-10-2017
Wiadomość 1 z 2 (2 849 wyświetleń)

Re: Znowu AWARIA !!!

Dziś w nocy od godziny 0:00 do 5:00 prowadziliśmy planowane prace serwisowe związane ze zmianą czasu w Polsce. O tych pracach informowaliśmy naszych klientów w aktualnościach na naszej stronie internetowej, jak również przez wiadomość prywatną w bankowości elektronicznej. Jako klient banku również nie lubię przerw i prac serwisowych, ale są one konieczne by systemy działały tak jak należy. Przepraszam Cię za to że byliśmy dla Ciebie niedostępni. Domyślam się, że był to dla Ciebie duży dyskomfort.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 789 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy