Bankowość internetowa

Odpowiedz

Zapomniałam hasło do konta, a nie mam już tego numeru, zgubiony

Witam, mam takie pytanie, nie mieszkam juz w Holandii z 7 lat, wyjechałam do Polski a nie zamknęłam konta. Chciałabym się zalogować na stronę banku a nie znam hasła a numeru juz tego nie mam i karta zagubiona, co mogę w takiej sprawie zrobić, a może bank sam konto zamknąl ? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
KaRuuus22
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
12-11-2020
Wiadomość 1 z 3 (8 500 wyświetleń)

Re: Zapomniałam hasło do konta, a nie mam już tego numeru, zgubiony

@KaRuuus22 Czy na pewno mówimy o koncie w ING Banku Śląskim? Emotikon: Szczęśliwy Pytam, ponieważ piszesz, że wróciłaś z Holandii i nie zamknęłaś konta. 

 

Jeśli chodzi o nas, to możesz zmienić numer telefonu w naszej dowolnej placówce. Dzięki temu nadasz później nowe hasło. Numer możesz zmienić także, jeśli zamówisz Jednorazowy Kod Aktywacyjny, który wysyłamy pocztą na Twój adres korespondencyjny (możesz zmienić adres na infolinii 32 357 00 69). Zrobisz, to tutaj- https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/centrum-pomocy Opcja "Nadaj nowe hasło". W ostatnim kroku, gdy system poprosi Cię o kod sms, kliknij "Nie dostałam kodu sms". Tam znajdziesz opcję zamówienia przesyłki Emotikon: Szczęśliwy 

 

Jeśli jednak mówimy o koncie w holenderskim ING, to nie jesteśmy w stanie tutaj pomóc Emotikon: Smutny Proszę, skontaktuj się z ING NL.


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 3 (8 454 wyświetleń)

Re: Zapomniałam hasło do konta, a nie mam już tego numeru, zgubiony

 
Odpowiedz
0 Lajków
Daniel1984
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-03-2023
Wiadomość 3 z 3 (2 955 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy