10-05-2017 14:54
Z okazji urodzin dostałem od Was mail'a z życzeniami, za co bardzo dziękuję!
Niestety jest tam jakiś problem z kodowaniem znaków i stopka jest lekko nieczytelna - zamiast liter z polskimi znakami diakrytycznymi pojawiają się znaki zapytania. Sprawdzałem to zarówno w Gmail’u na Chrome’ie jak i w Mail’u na iOS - w obu przypadkach to samo. Natomiast poprzednie mail’e od Was z bardzo podobną stopką wyświetlają się ok.
10-05-2017 15:24
Dziękujemy za informację
przesłałam Twoją wiadomość dalej z prośbą o sprawdzenie tego.
Dzień dobry,
od pół roku mam kredyt hipoteczny w ING. Po wybudowaniu budynku okazało się, że moje mieszkanie jest o 0.05 m2 mniejsze niż w projekcie - w związku z tym, zgodnie z zapisami umowy dewelope
... 16-01-2026Może przydałaby się informacja na stronie, że PKO po prostu nie działa, skoro problem występuje od listopada zeszłego roku?
16-01-2026Cześć,
W 2024 roku zostały "przekazane sugestie do odpowiedniego działu" - proszę o informacje jaką decyzję podjął odpowiedni dział? Kiedy i pod jakim adresem zostanie postawiony wpłatomat?
15-01-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 14 | |
| 13 | |
| 12 | |
| 4 | |
| 4 |