Odpowiedz

Wypłata Bez Karty w ING

Dzień Dobry,

 

Przebywam obecnie za granicą i chciałbym skorzystać z usługi Euronetu "Wypłata Bez Karty" (link: http://www.euronetpolska.pl/p,261,_wyplata_bez_karty.html)

 

Wypłaty Bez Karty mogą być nadawane poprzez narzędzia dostarczane przez Bank, takie jak bankowość elektroniczna czy mobilna, w których Klient definiuje kwotę i datę wypłaty oraz numer telefonu odbiorcy.

 Adresat Wypłaty Bez Karty otrzymuje SMS z:

  • 8-cyfrowym kodem,
  • kwotą wypłaty,
  • numerem PIN.

 Otrzymane informacje upoważniają go do odbioru gotówki bez użycia karty płatniczej w każdym bankomacie należącym do sieci Euronet.

 

Proszę o informację, czy ING dostarcza narzędzi do skorzystania z powyższej usługi.

Pozdrawiam,

Paweł Bargiel

Odpowiedz
0 Lajków
Pablo86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-03-2017
Wiadomość 1 z 2 (7 192 wyświetleń)

Re.: Wypłata Bez Karty w ING

Usługi tego typu świdczone są wyłacznie na terenie kraju - czek Blik. Niestety, nie będziemy wstanie pomóc poza granicami kraju.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (7 171 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy