Odpowiedz

Nie udało się pobrać danych

Dzień Dobry,

 

Proszę o informację, co powinienem zrobić w związku z komunikatem "nie udało się pobrać danych" przy próbie zamówienia karty do konta w EURO.

 

Kartę próbowałem zamówić zarówno przed wyjazdem z Polski, jak i będąc już za granicą. Za każdym razem próbowałem w dwóch różnych przeglądarkach (Chrome oraz IE).

 

Proszę także o informację, czy ING w ogóle wysyła karty za granicę oraz czy wiąże się to z jakimiś dodatkowymi kosztami.

 

Pozdrawim,

Paweł Bargiel

Odpowiedz
0 Lajków
Pablo86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-03-2017
Wiadomość 1 z 2 (8 933 wyświetleń)

Re.: Nie udało się pobrać danych

Ciężko mi jednoznacznie określić co jest powodem pojawienia się takiego komunikatu. Przyczyn może być wiele, między innymi pamięć podręczna przeglądarek internetowych i plików cookies. Jeżeli problem nadal występuje to proszę przeslij do nas wiadomość w swojej bankowości elektronicznej. Sprawdzimy to.

Tymczasem możesz również spróbować zamówić kartę płatniczą w ING BankOnline. Wystarczy, że w lewym dolnym rogu wybierzesz opcję "poprzednia wersja systemu" nastepnie Karty > Zamów kartę do rachunku. Tu możesz wybrać, którą kartę mamy Ci przesłać i do jakiego konta.

Możemy wysłać kartę bezpłatnie również za granicę, natomiast w naszym systemie powinieneś mieć wprowadzony zagraniczny adres korespondencyjny. Zalecamy mimo wszystko, aby pierwsze użycie karty po jej aktywacji miało miejsce w Polsce.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (8 879 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Problem ze skonfigurowaniem karty Visa do płatności zbliżeniowych w moje ING i Google Pay

Dziękuję za odpowiedź ale chciałbym jeszcze doprecyzować. Mój problem dotyczy tylko i wyłącznie funkcjonalności płacenia zbliżeniowo telefonem - zarówno w aplikacji Moje ING i Google Pay próby podpięc...

14-06-2024
Re.: Problem ze skonfigurowaniem karty Visa do płatności zbliżeniowych w moje ING i Google Pay

Może być wiele powodów tej sytuacji. 
Aby korzystać z Google Pay musisz mieć telefon w wersji Android 9.0 lub wyższym i zainstalowaną najnowszą wersją aplikacji Moje ING oraz funkcją NFC. 
Platforma nie...

14-06-2024
Limity Transakcyjne propozycja

Witam
Przychodze z kolejna propozycja ciagle cos zglaszam jako propozycje ale zeby taka propozycja zostala rozpatrzona to huhu niewiem czy sie doczekam ale no. Propozycją jest zmiana w Limitach Transak...

14-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy