Odpowiedz

Nie udało się pobrać danych

Dzień Dobry,

 

Proszę o informację, co powinienem zrobić w związku z komunikatem "nie udało się pobrać danych" przy próbie zamówienia karty do konta w EURO.

 

Kartę próbowałem zamówić zarówno przed wyjazdem z Polski, jak i będąc już za granicą. Za każdym razem próbowałem w dwóch różnych przeglądarkach (Chrome oraz IE).

 

Proszę także o informację, czy ING w ogóle wysyła karty za granicę oraz czy wiąże się to z jakimiś dodatkowymi kosztami.

 

Pozdrawim,

Paweł Bargiel

Odpowiedz
0 Lajków
Pablo86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-03-2017
Wiadomość 1 z 2 (9 001 wyświetleń)

Re.: Nie udało się pobrać danych

Ciężko mi jednoznacznie określić co jest powodem pojawienia się takiego komunikatu. Przyczyn może być wiele, między innymi pamięć podręczna przeglądarek internetowych i plików cookies. Jeżeli problem nadal występuje to proszę przeslij do nas wiadomość w swojej bankowości elektronicznej. Sprawdzimy to.

Tymczasem możesz również spróbować zamówić kartę płatniczą w ING BankOnline. Wystarczy, że w lewym dolnym rogu wybierzesz opcję "poprzednia wersja systemu" nastepnie Karty > Zamów kartę do rachunku. Tu możesz wybrać, którą kartę mamy Ci przesłać i do jakiego konta.

Możemy wysłać kartę bezpłatnie również za granicę, natomiast w naszym systemie powinieneś mieć wprowadzony zagraniczny adres korespondencyjny. Zalecamy mimo wszystko, aby pierwsze użycie karty po jej aktywacji miało miejsce w Polsce.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (8 947 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wpłatomat nie wydał pieniędzy mimo błędu transakcji

Przykro nam, że wpłatomat nie zadziałał prawidłowo Emotikon: Smutny Przekazaliśmy numer reklamacji do analityków z prośbą o pilną weryfikację Twojego zgłoszenia.

18-07-2024
Re.: Czas rozpatrywania wniosku

Standardowo, czas to 21 dni od otrzymania kompletu dokumentów. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące statusu swojego wniosku i czasu jego rozpatrzenia, skontaktuj się z doradcą, z którym go składałeś

...

18-07-2024
Nie można dodać karty ING Visa do Google Pay

Witam. Borykam się z takim problemem, bo ja nie mogę dodać swojej karty ING Visa do Google Pay. Wyskakuje mi taki błąd: "Tej karty nie można używać do płatności zbliżeniowych", wszystkie opcje w aplik

...

18-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy