Odpowiedz

Wiadomości od banku po angielsku

Oferujecie Moje ING w angielskiej wersji językowej, ale wiadomości od Banku w Moim ING są tylko w języku polskim. Może warto wysyłać wiadomości w obu językach, pewnie ułatwi to życie osobom nieznającym polskiego (w szczególności gdy chodzi np. o przerwy techniczne). Przynajmniej w jednym banku, dostaję wiadomości w taki właśnie sposób - najpierw treść po polsku a niżej to samo tłumaczone na angielski.
Odpowiedz
0 Lajków
arek
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
30
27-12-2015
Wiadomość 1 z 2 (6 757 wyświetleń)

Re: Wiadomości od banku po angielsku

Dziękuję za Twoją sugestię. Przekazałam ją do osób, które przygotowują komunikację w Moim ING.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
536
105
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 694 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: limit w koncie

Witam, mam co do odpowiedzi jeszcze pytanie, czy jesli zaciagam limit i korzystam z niego przez caly miesiac, ale w dniu poboru odsetek wplywa na moje konto cala kwota z ktorej korzystalam, to czy ods...

17-09-2021
Re.: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

@czarek1wm4

A skąd wiesz, że bez sprawdzania zdolności kredytowej? Na jakieś podstawie musiała być wydana decyzja negatywna.

17-09-2021
Re.: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

@mciek 

Widać po czasach procesowych, że wnioski składane już na koniec lipca mają zdecydowanie krotszy czas oczekiwania niż te wcześniejsze, a to tez dlatego że do 12.07 ING miał bardzo korzystną ofe

...

17-09-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy