Bankowość internetowa

Odpowiedz

W historii transakcji komunikat - Prezentowana historia może być niepełna

Wykonałam dzisiaj z konta firmowego kilka przelewów, pieniądze zeszły z konta, ale w historii nie widnieją potwierdzenia dokonania tych transakcji, przy czym na stronie głównej, po prawej stronie, nad historią wyświetla się komunikat "Prezentowana historia może być niepełna". Potrzebuję je pilnie wysłać do biura rachunkowego i nie wiem co mogę zrobić w tej sytuacji. Dodam jeszcze, że przelewy przychodzące normalnie są ujęte w historii.

 

Robiłam też przelewy z konta osobistego i tutaj nie ma powyższego problemu, także naprawdę nie wiem o co chodzi.

 

Proszę o pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
DoLo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
10-05-2022
Wiadomość 1 z 2 (4 368 wyświetleń)

Re: W historii transakcji komunikat - Prezentowana historia może być niepełna

Dzisiaj, pomiędzy godzinami 13:40 a 15:15 wystąpił błąd w Moje ING. Polegał on na tym, że część transakcji na rachunkach firmowych nie była prezentowana w historii konta. 
Najpóźniej jutro rano, dane zostaną skorygowane i wszystkie transakcje będą widniały w systemie. 
Za utrudnienia przepraszamy.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
500
88
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (4 366 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wypłata kredytu pytanie

Jasne, wysłałem zapytanie do kupującej. Niemniej jednak myślałem że są jakieś standardy w ING że coś idzie szybciej coś dłużej itp

20-04-2026
Re.: Wysłałem oświadczenie KYC, ale ING zablokował moje konto

Ja mam to samo. Wysłane oświadczenie KYC, a potem znowu wiadomości, że czegoś im brakuje, choć sami nie wiedzą czego. Pomijam fakt, ze pytają o kontrahentów z Chin, żądają faktur i informacji jaki pro

...

18-04-2026
Re: Wypłata kredytu pytanie

Tutaj nie możemy sprawdzić tej dyspozycji. Mogą to sprawdzić nasi specjaliści hipoteczni, gdy potwierdzą dane w systemie. Tę informację powinnaś otrzymać od osoby, która kupiła mieszkanie i zlecała dy

...

20-04-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy