Bankowość internetowa

Odpowiedz

W historii transakcji komunikat - Prezentowana historia może być niepełna

Wykonałam dzisiaj z konta firmowego kilka przelewów, pieniądze zeszły z konta, ale w historii nie widnieją potwierdzenia dokonania tych transakcji, przy czym na stronie głównej, po prawej stronie, nad historią wyświetla się komunikat "Prezentowana historia może być niepełna". Potrzebuję je pilnie wysłać do biura rachunkowego i nie wiem co mogę zrobić w tej sytuacji. Dodam jeszcze, że przelewy przychodzące normalnie są ujęte w historii.

 

Robiłam też przelewy z konta osobistego i tutaj nie ma powyższego problemu, także naprawdę nie wiem o co chodzi.

 

Proszę o pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
DoLo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
10-05-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 522 wyświetleń)

Re: W historii transakcji komunikat - Prezentowana historia może być niepełna

Dzisiaj, pomiędzy godzinami 13:40 a 15:15 wystąpił błąd w Moje ING. Polegał on na tym, że część transakcji na rachunkach firmowych nie była prezentowana w historii konta. 
Najpóźniej jutro rano, dane zostaną skorygowane i wszystkie transakcje będą widniały w systemie. 
Za utrudnienia przepraszamy.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (2 520 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy