Bankowość internetowa

Odpowiedz

W historii transakcji komunikat - Prezentowana historia może być niepełna

Wykonałam dzisiaj z konta firmowego kilka przelewów, pieniądze zeszły z konta, ale w historii nie widnieją potwierdzenia dokonania tych transakcji, przy czym na stronie głównej, po prawej stronie, nad historią wyświetla się komunikat "Prezentowana historia może być niepełna". Potrzebuję je pilnie wysłać do biura rachunkowego i nie wiem co mogę zrobić w tej sytuacji. Dodam jeszcze, że przelewy przychodzące normalnie są ujęte w historii.

Robiłam też przelewy z konta osobistego i tutaj nie ma powyższego problemu, także naprawdę nie wiem o co chodzi.

Proszę o pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
DoLo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
10-05-2022
Wiadomość 1 z 2 (770 wyświetleń)

Re: W historii transakcji komunikat - Prezentowana historia może być niepełna

Dzisiaj, pomiędzy godzinami 13:40 a 15:15 wystąpił błąd w Moje ING. Polegał on na tym, że część transakcji na rachunkach firmowych nie była prezentowana w historii konta. 
Najpóźniej jutro rano, dane zostaną skorygowane i wszystkie transakcje będą widniały w systemie. 
Za utrudnienia przepraszamy.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
226
41
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (768 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kontrola biletów w komunikacji miejskiej

Chcielibyśmy rozwiać Pani wątpliwości, jednak nie posiadamy wiedzy jak taka blokada mogłaby zostać włączona. Oczywiście nie jest to możliwe w przypadku aplikacji banku. Być może będzie jakaś opcja blo

...

25-06-2022
Pożyczka hipoteczna a wakacje kredytowe

Czy pożyczki hipoteczne podlegają wakajom kredytowym 2022 ustanowionych przez rząd?

25-06-2022
Re.: Orlen w portfelu

Witam, czy coś się zmieniło w przedmiotowej kwestii, czy jest bramę pod uwagę uczestnictwo w programie moje akcje PZU? Naprawdę wielka szkoda że ING nie uczestniczy w tych programach...

25-06-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy