16-06-2016 23:21
Witam
Czy możecie powrócić do tego co było na początku przy wprowadzeniu mojego ING, że oszczędności były zabarwione na żółto a karty na brązowo ? Uważam, że wyglądało to graficznie o wiele lepiej. Podaję link http://media.spidersweb.pl/wp-content/uploads/2015/07/1_pc.png Obecnie tego pomarańczu jest za dużo. gdy oszczędności były zabarwione na zółto a karty na brązowo to o wiele lepiej odnajdywałem się w nowym Moim ING. Bardzo proszę o to by była możliwość zamiany tej kolorystyki. Tego pomarańczu jest za dużo i RAZI.
Dziękuję i Pozdrawiam serdecznie
20-06-2016 13:50
Kolory kółek pozostaną pomarańczowe. Decyzja wynika z badań z użytkownikami oraz obserwacji zrozumiałości nawigowania za ich pomocą.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026