Odpowiedz

Profil zaufany

Witam,

 

od kilku dni mam problemy z profilem zaufanym a dokladniej z podpisem JPK-VAT. Po zalogowaniu sie do ING, wprawdzie powracam na strone gov, otrzymuje jednakze komunikat:

"

Błąd
Nieprawidłowe żądanie HTTP."
 
Ma ktos z Was podobny problem?
 
Pozdrawiam,
kamil
Odpowiedz
0 Lajków
kamcio
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
5
24-07-2018
Wiadomość 1 z 3 (5 837 wyświetleń)

Re: Profil zaufany

@kamcio napisz do nas na czacie w Moim ING. Tylko tak będziemy mogli sprawdzić czy przekierowanie jest właściwe i udzielimy Ci odpowiedzi.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (5 779 wyświetleń)

Re.: Profil zaufany

Witam,

czy rozwiazaniem problemu jest skontaktowanie sie z ING za pomoca czatu? Moim zdaniem nie.
Rozwiazaniem problemu jest odpowiedz, ktora otrzymalem na czacie:

"Uwaga! Użytkownicy Google Chrome i Safari mogą napotkać na utrudnienia w korzystaniu z platformy ePUAP i Profilu Zaufanego. W tej sytuacji należy użyć innej przeglądarki internetowej. Zespół Centralnego Ośrodka Informatyki."

Kolejny dowod na to, ze pieniadze podatnikow wyrzucane sa w bloto, tzn. wydawane na informatykow, ktorzy to nawet nie sa w stanie dostosowac systemu do wszystkich przegladarek.
Odpowiedz
0 Lajków
kamcio
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
5
24-07-2018
Wiadomość 3 z 3 (5 441 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Dzień dobry,

Czy do obliczania RdD do wakacji kredytowych mozna wziąć pod uwage i dodać do obliczeń obowiązkowe ubezpieczenie ochronne które płacę co miesiąc i jest sciągane razem z ratą z mojego konta

...

25-04-2024
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy