Odpowiedz
Highlighted

Samoczynne wylogowywanie z modułu makler

Dzień dobry,

regularnie występuje problem, który objawia się tym, że po zalogowaniu do modułu makler, będą aktywnym np. poprzez zmiane zakładek albo próbę zrealizowania transakcji nagle pojawia się okienko, że zostałem wylogowany. Następnie muszę się raz jeszcze zalogować, znowu mogę pracować od kilku sekund do kilkunastu minut (nie ma tu prawidłowości) i znowu nagle niespodziewanie jestem wylogowany.

Jest to bardzo uciążliwe. Proszę o infromację z czego wynika problem i czy ING jest w stanie to naprawić.

Odpowiedz
0 Lajków
witek1
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
26-06-2020
Wiadomość 1 z 3 (223 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Samoczynne wylogowywanie z modułu makler

A czy przypadkiem nie jesteś zalogowany 2-krotnie, w dwóch oknach przeglądarki? Jezeli tak jest, wyloguj się z jednego okna, problem powinien ustąpić jak ręką odjął. Miałem to samo.

Odpowiedz
0 Lajków
grzcyg
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
6
0
17-07-2019
Wiadomość 2 z 3 (195 wyświetleń)
Highlighted

Re: Samoczynne wylogowywanie z modułu makler

@witek1 czy rzeczywiście nie byłeś zalogowany w dwóch oknach przeglądarki jak wspomina @grzcyg?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
379
101
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (135 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Aneks do umowy deweloperskiej

W tej sytuacji zostanie zwiększony Twój wkład własny. Nie jest konieczna zmiana umowy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .

02-07-2020
Re.: Zmiana istotna w trakcie budowy a kredyt

Cześć, zasadnicze pytanie to czy ta zmiana będzie wymagała zmiany pozwolenia na budowę ?
Jeżeli są tylko naniesione poprawki do projektu to warto to skonsultować z doradcą.

Jeśli podoba Ci się moja odpo...

02-07-2020
Re.: Działalność gospodarcza

Od 16 czerwca przyjmowane sa wnioski od klietów zewnetrznych. Branże takie jak prawnik, informatyk (IT), lekarz , farmaceuta idą z automatu.

W przypadku innych branż można wstepnie przekzać dane finans...

02-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy