Bankowość internetowa

Odpowiedz

Problem z rejestracją karty sim za pomocą bankowości internetowej

Witam,

Mam problem z rejestracją karty sim. Wpisuje wszystkie potrzebne dane, następnie otrzymuję komunikat: "Proszę czekać...", trwa to 2-3 minuty a później widoczna jest tylko pusta strona z napisem w lewym górnym rogu: "null". Problem występuję zarówno podczas próby rejestracji na komputerze jak i smartfonie. Nie otrzymuję żadnego sms aktywacyjnego. Numer nadal jest zablokowany po kilku takich próbach.

W załączniku zamieszczam screenshot z otrzymanego wyniku operacji.

Odpowiedz
0 Lajków
Niccander
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
27-02-2018
Wiadomość 1 z 2 (7 300 wyświetleń)

Re: Problem z rejestracją karty sim za pomocą bankowości internetowej

Chciałabym Ci pomóc, natomiast przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Proszę spróbuj zaktualizować swoje dane wraz z oświadczeniami o rezydencji podatkowej (Moje ING -> Dane i ustawienia -> Dane -> Edytuj dane). Jeżeli aktualizacja danych nie pomoże, to napisz do nas przez Moje ING -> Wiadomości lub zadzwoń 32 357 00 69. Specjalista sprawdzi Twój problem i będzie mógł go zgłosić do wyjaśnienia.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
579
111
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (7 243 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zmiana zmiennej raty opartej o WIBOR na stałą

Jeśli obecnie oprocentowanie Twojego kredytu jest zmienne, możesz zmienić je na oprocentowanie stałe, jeśli do spłaty pozostały Ci przynajmniej 62 raty.

Zmiana będzie wymagała ponownego przeliczenia

...

26-05-2022
Re: Pierwsza rata kredytu

Umowę o pożyczkę powinieneś zawrzeć po 28 maja, aby pierwsza rata została pobrana 11 lipca. 

25-05-2022
Konto oszczędnościowe vs. WIBOR.

Witam,

Rozpoczynam dyskusje w sprawie oprocentowania kont oszczędnościowych.

Nie bardzo rozumiem zależności WIBORU między ratami kredytów, a kont oszczędnościowych. W jaki sposób jest uzasadnione to, ż

...

25-05-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy