21-03-2025 08:42
Mam problem z otwarciem strony do zalogowania się do bankowości internetowej zarówno mojeing jak i ingbusiness z przeglądarki edge i chrome. Obie przeglądarki w najnowszej wersji. Sama strona ing się ładuje ale po przejściu do okna zaloguj mam tylko białą stronę. W obu przeglądarkach wyczyszczone cookies jak i historie przeglądania, wszystko co jest związane z ing i nic to nie pomaga. Jedynie mogę się zalogować z Brave. Wcześniej na tym samym komputerze logowałem się bez problemu.
22-03-2025 10:12
Proszę, spróbuj jeszcze raz wyczyścić pliki cookie i pamięć podręczną w tych przeglądarkach zaznaczając opcję "od samego początku" oraz sprawdź, czy na pewno wersje przeglądarek są zaktualizowane. Jeśli to nie pomoże, to napisz do nas na czacie w Moim ING, zarejestrujemy zgłoszenie techniczne.
27-03-2025 10:12
Na to, aby przekazać Ci naszą decyzję kredytową, potrzebujemy 21 dni kalendarzowych od chwili, gdy przekażesz nam wszystkie dokumenty. W sprawie czasu oczekiwania na decyzję proszę Cię o kontakt z poś
... 19-05-2026Podczas wyliczania zaliczki na podatek dochodowy PIT-5L za miesiąc styczeń , prosimy utworzyć deklarację za pomocą formularza i w polu -> składki na ubezpieczenia zdrowotne -> więcej -> usunąć kwotę s
... 18-05-2026Przykro nam, że spotkała Cię taka sytuacja. Proszę, podaj numer zgłoszonej reklamacji. Przekażę prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia.
18-05-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 11 | |
| 10 | |
| 8 | |
| 7 | |
| 5 |