Odpowiedz

Brak możliwości wyboru konta głównego

Po dodaniu subkonta do konta głównego, system automatycznie wybiera subkonto do przelewów a nie konto główne (utworzone przez bank podczas zakładania konta). Jest to bardzo uciążliwe szczególnie na aplikacji gdy jest potrzeba zrobienia szybkiego przelewu z masą innych spraw na głowie, jak jeszcze o wyborze konta trzeba pamiętać a zmiana po wpisaniu danych do przelewu wszystko usuwa i mamy wpisywanie nowego kontrahenta na nowo...
Odpowiedz
0 Lajków
Szymb
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-12-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 415 wyświetleń)

Re: Brak możliwości wyboru konta głównego

Zazwyczaj jako domyślne konto wyświetla się to, które otworzyłeś jako pierwsze. Możesz zawsze podczas zlecania przelewu je zmienić. Rozumiem, że czasami jest to uciążliwe. Szczególnie jak zależy na szybkim wykonaniu transakcji. Zanotuję sygnał od Ciebie w tej sprawie i prześlę do odpowiedniego działu. Każda taka wiadomość jest dla nas ważna. Na podstawie głosów od naszych klientów dokonuje wiele zmian w naszej bankowości. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
318
62
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 324 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Czy bank podjął już jakąś konkretną decyzję w sprawie wydłużenia (bądź nie) okresu obowiązywania stałego oprocentowania o liczbę rat zawieszonych w ramach wakacji kredytowych 2022-2023?

25-04-2024
Re: Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Planujemy wprowadzić taką możliwość, jednak nie znamy jeszcze daty. Gdy coś się zmieni, damy znać. 

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

U mnie zmiana nastąpiła 15 lub 16.04, jeszcze miałam info od doradcy, że nie potrzeba dodatkowych dokumentów bo jest komplet. Niestety w dniu, w którym według tabeli miałam dostać decyzję, przyszła in...

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy